ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ସାର୍ଟଲେସ୍ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରି ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକ କହିଛନ୍ତି !

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ସାର୍ଟଲେସ୍ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରି ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକ କହିଛନ୍ତି !

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତା ତଥା ‘ବିଗ୍-ବସ୍’ ୧୩ର ବିଜେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ପୁଣି ଥରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଆଲୋଚନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଏହା ପଛର କାରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କର ଏକ ଚମତ୍କାର ଫୋଟ । ତାଙ୍କର ଜଣେ ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକ ଏକ ଫୋଟରେ କିଛି ଏପରି କହିଛନ୍ତି ଯାହା ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ପଡିଛି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କର ଏକ ସାର୍ଟଲେସ୍ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଫଟୋରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଶରୀରକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ଜଣେ ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକ ଏପରି କିଛି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ନିଜେ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ପଡିଛି । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟରରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଫୋଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୁଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କର ଏକ ଫୋଟ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି । ଜଣେ ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଏକ ସାର୍ଟଲେସ୍ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରି ଲେଖିଥିଲେ, ଗୁଡ଼ ମର୍ନିଂ ମେରି ସେକ୍ସି ଜାନ୍ @sidharth_shukla ।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଦେଲେ ଚମତ୍କାର ଉତ୍ତର

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ପାଇ ଏକ ଚମତ୍କାର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ଜବାବ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ନା, ଏହି ଫୋଟ ଏତେ ସେକ୍ସି ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ଶୁଭ ସକାଳ ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ କମ୍ ହେବ ନାହିଁ । ‘ବର୍ତ୍ତମାନ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଫୋଟ ସହିତ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଦିଆଯାଇଥିବା ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଭାବରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି । ଏହିପରି ଭାବରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଏହି ଫୋଟକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କର ଏକ ସାର୍ଟଲେସ୍ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଦେଖିବା ଏହା ପ୍ରଥମଥର ନୁହେଁ । ସେ ନିଜେ ପୂର୍ବରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ଏକ ସାର୍ଟଲେସ୍ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ‘Swimming pool’ରେ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଗତ ମାସରେ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଛୋଟ ପରଦାର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ । ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ । ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ଯଦିଓ ‘ବିଗ୍-ବସ୍’ ୧୩ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମହାନ୍ ପରିଚୟ ଦେଇଛି । ସେ ‘ବିଗ୍-ବସ୍’ ୧୩ର ଟାଇଟଲ୍ ନିଜ ନାମରେ କରି ବହୁତ ଆଲୋଚନାରେ ରହିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *