ଅଲକା ୟାଗନିକ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନୀରଜ୍ କପୁରଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲଙ୍ଗ ଡିଷ୍ଟାନ୍ସ ରିଲେସନଶୀପ୍ ରୁହନ୍ତି ! ଜଣାନ୍ତୁ କାହିଁକି ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗଣମାଧ୍ୟମଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତି…

ଅଲକା ୟାଗନିକ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନୀରଜ୍ କପୁରଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲଙ୍ଗ ଡିଷ୍ଟାନ୍ସ ରିଲେସନଶୀପ୍ ରୁହନ୍ତି ! ଜଣାନ୍ତୁ କାହିଁକି ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗଣମାଧ୍ୟମଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତି…

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଗାୟିକା ଅଲ୍କା ୟାଗନିକ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ରେ ତାଙ୍କର ୫୫ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ ଅଲକା ୟାଗନିକ୍ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କିଛି ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଅଲକା ୟାଗନିକ୍ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ବିଶେଷ ଉତ୍ସବ ଅବସରରେ, ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନ ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଲକା ୟାଗନିକ୍ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ପରିବାର ସହିତ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ।

ଅଲକା ୟାଗନିକ୍ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବଲିଉଡରେ ଶାସନ କରିଆସୁଥିଲେ । ଅଲକା ୯୦ ଦଶକର ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବି ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆଜିକାଲି ଅଲକା ୟାଗନିକ୍ ଟିଭିର ଅନେକ ଗୀତ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ରେ ଜଣେ ବିଚାରପତି ଭାବରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏବଂ ଆଜିର ପୋଷ୍ଟରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଲକା ୟାଗନିକଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯିଏ କି ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅଲକା ୟାଗନିକ୍ ୧୯୮୯ ମସିହାରେ ନୀରଜ୍ କପୁରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବିବାହର ୪-୫ ବର୍ଷ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା, ଯାହା ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ରହିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ ଏବଂ ଅଲଗା ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ପରେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ମହତ୍ତ୍ୱ ବୁଝିପାରିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଭୁଲି । ପୁନର୍ବାର ଏକାଠି ହେଲେ ଏବଂ ଆଜି ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ସାୟଶା କପୁର୍ ନାମକ ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି ।

ଅଲକା ୟାଗନିକ୍ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଝିଅକୁ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଚିତ୍ର କ୍ୱଚିତ ଦେଖାଯାଏ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଲକା ୟାଗନିକ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ମନାନ୍ତର ନାହିଁ, ତଥାପି ଅଲକା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି ନାହିଁ । ସେ ଝିଅ ଶଶାଙ୍କୁ ଏକାକୀ ମା’ ଭାବରେ ପାଳୁଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆଲକଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ସିଲଙ୍ଗରେ । ଯେତେବେଳେ ଅଲକା ନୀରଜଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ସିଲୋଙ୍ଗରେ ରହିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଅଲକା ୟାଗନିକଙ୍କ ସଙ୍ଗୀତ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥିଲା ​​ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନୀରଜ୍ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ମୁମ୍ବାଇ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ଖରାପ ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଲା ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ସିଲୋଙ୍ଗକୁ ଫେରିଗଲେ ।

ଏହିପରି ଭାବରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଠିକ୍ ରଖିବା ପାଇଁ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଦୂରରେ ରହି ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଯତ୍ନର ସହକାରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ କୁ ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ, ଉଭୟ ପରିବାର ଏବଂ କ୍ୟାରିଅରକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଜୀବନକୁ ଖୁସିରେ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *