‘5 star’ ହୋଟେଲରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ‘କରଣ ଜୋହର୍’ଙ୍କ ଘର ! ଏହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କଳାକାରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ‘ପାର୍ଟି ହ୍ୟାଙ୍ଗଆଉଟ୍’ ହୋଇଯାଏ…

‘5 star’ ହୋଟେଲରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ‘କରଣ ଜୋହର୍’ଙ୍କ ଘର ! ଏହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କଳାକାରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ‘ପାର୍ଟି ହ୍ୟାଙ୍ଗଆଉଟ୍’ ହୋଇଯାଏ…

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଏବଂ ଉତ୍ପାଦକ କରଣ ଜୋହର୍ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଧିକାଂଶ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥାଆନ୍ତି । କରଣ ବଲିଉଡର ପ୍ରିୟ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ । ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ବଡ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟି କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ସେ ତାଙ୍କର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରେ ବଡ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କରଣ ଜୋହରଙ୍କର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ଦେଖାଇବୁ ଯାହା କଳାକାର ମାନଙ୍କର ଏକ ପ୍ରିୟ ପାର୍ଟି ସ୍ଥାନ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଘର ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରାର କାର୍ଟର ରୋଡରେ ଅବସ୍ଥିତ । ଘରଟି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ । କରଣ ତାଙ୍କ ମା’ ଏବଂ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି । କରଣଙ୍କ ଘର ହେଉଛି ୮୦୦୦ ବର୍ଗଫୁଟ ପେଣ୍ଟହାଉସ୍, ବହୁ ମହଲା କୋଠାର ଦ୍ୱାଦଶ ମହଲାରେ ଏକ ଡୁପ୍ଲେକ୍ସ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ।

କୌତୁହଳର ବିଷୟ, କରଣଙ୍କ ଘରକୁ ଗୌରୀ ଖାନ୍ ଡିଜାଇନ୍ କରିଛନ୍ତି । ଗୌରୀ ଖାନ୍ କରଣଙ୍କ ଘରକୁ ଏକ ଲୁକ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛି । ଏହି ଘରଟି ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି । ପିଲାଙ୍କ କୋଠରୀ ହେଉଛି କରଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ । କରଣ ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଘରେ ତାଙ୍କ ପିତା ୟଶ୍ ଜୋହରଙ୍କ ଅନେକ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସଜାଇଛନ୍ତି ।

କରଣଙ୍କ ପାର୍ଟି ସ୍ପଟ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁଗଲେ, ଏହା ତାଙ୍କ ଘରର ଛାତ କ୍ଷେତ୍ର । କରଣ ତାଙ୍କ ଘରର ଛାତ ଉପରେ ଚମତ୍କାର ପାର୍ଟି ଆୟୋଜନ କରନ୍ତି, ଛାତକୁ ଗୌରୀ ଖାନ୍ ସେଲିବ୍ରିଟି ଚାଟ୍ ଶୋ’ ଭଳି ଡିଜାଇନ୍ କରିଛନ୍ତି । ଛାତ ଉପରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଆଲୋକ ଯୋଗୁଁ ରାତିରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଞ୍ଚଳ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ରହିଥାଏ । ଲଞ୍ଜ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆରାମଦାୟକ । ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସୋଫାରେ କଳା, ହଳଦିଆ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗର ତକିଆ ଅଛି । ମଝିରେ ଏକ କାଠ କେନ୍ଦ୍ର ଟେବୁଲ୍ ରଖାଯାଇଛି । ଛାତ ଉପରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଉଦ୍ଭିଦ ଯୋଗୁ ଏହି ଅଞ୍ଚଳ ଅତି ପ୍ରାକୃତିକ ମନେହୁଏ ।

ଏଥିସହିତ କରଣଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ପ୍ରାସାଦ ପରି ଏହି ଘରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ମାର୍ବଲ୍ ମଧ୍ୟ କାମ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଦାମୀ କଳା ଖଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଆମେ ପ୍ରାୟତଃ କରଣଙ୍କୁ ଏକ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଅବତାରରେ ଦେଖୁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କରଣଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ଏରିଆ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ତାଙ୍କର ଆଲମାରୀ ଡିଜାଇନର ଡ୍ରେସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ।

ତାଙ୍କ ଲିଭିଙ୍ଗ ଏରିଆ ବିଷୟରେ କହିବାକୁଗଲେ, ଲିଭିଙ୍ଗ ରୁମ୍ କଳା ଏବଂ ଧଳା ଥିମରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି । ଏହି କୋଠରୀଟି ବହୁତ ବଡ ଏବଂ ଏକ ‘5 star’ ହୋଟେଲ୍ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି । ଘରେ ବହୁତ ବଡ ଝରକା ଦେଇ ଆଲୋକ ଏବଂ ବାୟୁର ସଂଚାର ହୋଇଥାଏ । ରୁମରେ ପ୍ରତିଦିନ ସତେଜ ଫୁଲ ରଖାଯାଏ । ତାଙ୍କ କୁକୁର ନୋବୁ ମଧ୍ୟ କରଣଙ୍କ ଘରେ ରୁହେ ଏବଂ ତା ପାଇଁ ଏକ ଅଲଗା ସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରାଯାଇଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *