ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଚାକିରି ଅଫର୍, ଯୋଗଦାନ କରିବା ମାତ୍ରେ ଏତେ ହଜାର ଟଙ୍କା ପାଇବେ !

ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଚାକିରି ଅଫର୍, ଯୋଗଦାନ କରିବା ମାତ୍ରେ ଏତେ ହଜାର ଟଙ୍କା ପାଇବେ !

ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି । ଆପଣ ଚାକିରିରେ ଯୋଗଦେବା ମାତ୍ରେ ଆପଣ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ବୋନସ୍ ପାଇପାରିବେ । ଅଭିଜ୍ଞତା ସମାଧାନ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ କମ୍ପାନୀ ସର୍ଭେସ୍ପେରୋ ଯୋଗଦାନ ବୋନସ୍ ଘୋଷଣା କରିଛି ।

୫୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ମିଳିବ ଯୋଗଦାନ ବୋନସ୍

ମହିଳାମାନଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ଯୋଡିବା ପାଇଁ ସର୍ଭେସ୍ପେରୋ ଏହି ଘୋଷଣା କରିଛି । ମହିଳାମାନଙ୍କ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଉତ୍ତମ ପଦକ୍ଷେପ, ଯେଉଁଥିରେ ଏଥିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ମହିଳା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ୫୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଯୋଗଦାନ ବୋନସ୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ କହିଛି ।

୧୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ସୁଦ୍ଧା ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ

କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଅନୁଯାୟୀ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ ସୁଦ୍ଧା ଉତ୍ପାଦ ବିକାଶକାରୀ, ଗୁଣବତ୍ତା ବିଶ୍ଳେଷଣକାରୀ ଏବଂ ବୈଷୟିକ ଲେଖକ ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରୁଥିବା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଏହି ବୋନସ୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ୧୫ ଏପ୍ରିଲ ସୁଦ୍ଧା କମ୍ପାନୀରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ପଡିବ ।

ଲକଡାଉନ୍ ପରେ କେବଳ ୧୬ ପ୍ରତିଶତ ମହିଳାମାନେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ କାମ

ବିଜ୍ଞାନ ଏବଂ ପରିବେଶ କେନ୍ଦ୍ର ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଅଧ୍ୟୟନକୁ ଦର୍ଶାଇ କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଲକଡାଉନ ହେବା ପରେ କେବଳ ୧୬ ପ୍ରତିଶତ ମହିଳା ଚାକିରି ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଛନ୍ତି । କମ୍ପାନୀର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଶିହାବ ମହମ୍ମଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମହିଳାଙ୍କ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍ତରକୁ ଆସିଛି ।

କମ୍ପାନୀ ପ୍ରଥମ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ହ୍ୟାକଥନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କିଛି କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ମହମ୍ମଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯୋଗଦାନ ବୋନସ୍ ପରେ ଆମେ ପ୍ରଥମ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ହ୍ୟାକଥନ୍ ହ୍ୟାକର୍ ଫ୍ଲୋ ଆରମ୍ଭ କରିବୁ । ଏହା ଅଧୀନରେ ବିକାଶକାରୀ, ଛାତ୍ର ଏବଂ କୋଡିଂ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଅଧୀନରେ ଅଣାଯିବ ।

ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ

ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇର ଡିଜେଲ୍ ଲୋକୋ ମର୍ଡନାଇଜେସନ୍ ୱାର୍କସ୍ ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସ୍ (ଭାରତୀୟ ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୧) ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛି । ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ (ଭାରତୀୟ ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୧) ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ରେ କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ରେଳ ଡିଜେଲ୍ ଲୋକୋ ମର୍ଡନାଇଜେସନ ୱାର୍କସର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ dmw.indianrailways.gov.in ପରିଦର୍ଶନ କରି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ଏଠାରେ ମିଳିବ

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ଲିଙ୍କ https://dmw.indianrailways.gov.in/ କ୍ଲିକ୍ କରି ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ (ଭାରତୀୟ ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୧) ପାଇଁ ସିଧାସଳଖ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏହି ଲିଙ୍କ https://dmw.indianrailways.gov.in/uploads/files ମାଧ୍ୟମରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ । ଏହି ନିଯୁକ୍ତି (ଭାରତୀୟ ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୧) ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁଯାୟୀ, ସଂଗଠନରେ ୧୮୨ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ହେବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *