ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଆଇଟି ରେଡ୍ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି କହିଛନ୍ତି- “ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶସ୍ତା ନୁହେଁ” !

ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଆଇଟି ରେଡ୍ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି କହିଛନ୍ତି- “ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶସ୍ତା ନୁହେଁ” !

ଆୟକର ବିଭାଗ ଲୋକପ୍ରିୟ ବଲିଉଡ ତଥା ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ଘର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଚଢାଉ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ସଂସ୍ଥା କୁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ବେଆଇନ୍ କାରବାର ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିଛି । ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବଢ଼ି ଚାଲିଛି ।

ଆଇଟି ରେଡ୍ ପରେ ତାପସୀ ଏସବୁ ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି, ନିକଟରେ ସେ ତିନୋଟି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ନିଜର ଅପାରଗତା ଏବଂ ନିର୍ଭୀକତାର ପ୍ରମାଣ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ସେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସବୁଠାରୁ ବଡ ଦୋଷ ହେଉଛି ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି ଆସୁଥିବାରୁ “ମୁଁ ପ୍ୟାରିସରେ ଏକ ବଙ୍ଗଳା କିଣିଛି” । ‘ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ୱିଟ୍ ତାପସୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “ଭବିଷ୍ୟତ ଗଠନ ପାଇଁ ମୋତେ ପାଞ୍ଚ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି କାରଣ ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ମନା କରିଥିଲି ।”

ତୃତୀୟ ଟୁଟରେ “ଆମ ସମ୍ମାନିତ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ରେଡ୍ ୨୦୧୩ର ସ୍ମୃତି ସତେଜ ହୋଇଯାଇଛି ଯାହା ମୋ ସହିତ ଘଟିଥିଲା । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଉ ଶସ୍ତା ନୁହଁନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ବିବାଦରେ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କୁ ଏକ ଶସ୍ତା କପି ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ ଏହି ଆଇଟି ରେଡ୍ ମାମଲାରେ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ “ମୁଁ କୌଣସି ମାମଲା ଉଲ୍ଲେଖ କରିବି ନାହିଁ କିମ୍ବା କାହାର ନାମ ନେବି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆମ ସରକାର ସମୟରେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ହୁଏ ସେତେବେଳେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥାଏ । ୨୦୧୩ରେ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ କେହି କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇ ନଥିଲେ ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *