୪୫ ଦିନପରେ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ! ଏହି କାରଣରୁ ପରିଜନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା…

୪୫ ଦିନପରେ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ! ଏହି କାରଣରୁ ପରିଜନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା…

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ । ଯିଏ ହୁଏତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି, ମାତ୍ର ସେ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କାରଣରୁ ପ୍ରାୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କର ଏକ ଝଲକ୍ ପାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ବ୍ୟଗ୍ର ରହନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଫୋଟ ପ୍ରାୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ୍ ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ନାହିଁ । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ପୋନ୍ନିୟିନ ସେଲବନର ଶୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହାକି ହିନ୍ଦୀରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ପୁଣି ବର୍ତ୍ତମାନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଦେଖା ଯାଇଛି ।

ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ୧୧ ମାସ ଘରେ ରହିବା ପରେ ଶୁଟିଂ ପାଇଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଯାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରୁ ସେ ପୁରା ୪୫ ଦିନପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଛନ୍ତି । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ରହିବେ । ଅର୍ଥାତ ଉଭୟ ପୁଣିଥରେ ସାଥିରେ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଥକା ଥକା ନଜର ଆସୁଥିଲେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ :-

ଏୟାରପୋର୍ଟ ସାମ୍ନାରେ ଆସିଥିବା ଫୋଟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଖୁବ୍ ଥକି ଯାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଚେହେରାରେ ଥକାପଣ ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସେ ନିଜ ଝିଅର ଯତ୍ନ ନେଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଇଛି । ଏହାର ଅର୍ଥ ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଯେତେ ଥକି ଯାଇଥାନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି କିନ୍ତୁ ନିଜ ଝିଅର ହାତ କେବେ ଛାଡ଼ି ନଥାନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ସବୁବେଳେ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫୋଟରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ନିଜ ଝିଅଙ୍କ ହାତ ଧରି ଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛି । ଏହିଭଳି ଭାବରେ ଅନ୍ୟ ଫୋଟରେ ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଉଭୟ ନିଜ ଝିଅଙ୍କ ହାତ ଧରି ଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ନିଜ ଝିଅ କୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ପୋଜେସିଭ୍ ଅଟନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ସବୁବେଳେ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ହାତ ଧରି ଥିବାର ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଯାହା ସହିତ ଏକ ଲମ୍ବା ଅଭରକୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ନିଜ ଲୁକକୁ ଆହୁରି ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ସେ ନିଜ କେଶକୁ ଖୋଲା ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଗଲ୍ ଲଗାଇ ରଖିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫୋଟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହାର କାରଣ ଅଟେ ଯେ ତାଙ୍କର ଏହି ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରଲ୍ ହେଉଅଛି ।

ଶେଷଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ପରଦାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ :-

ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ‘ଫିଲ୍ମ ଫନ୍ନେ ଖାଁ’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅନୀଲ୍ କପୂର ଏବଂ ରାଜକୁମାର ରାଓ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରଦାରେ ଏତେ କମାଲ୍ କରିନଥିଲା । କାରଣ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଏତେ ଖାସ୍ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ନେଇଥିଲା ।

ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ୍, ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଲାବ୍ ଜାମୁନ୍’ ବନାଇବାର ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ଅପଡେଟ୍ ଆସିନାହିଁ । ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯେତେବେଳେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ପଚାରିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଲେ ଯେ ମୋତେ ଜଣାନାହିଁ ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମର କଣ ହେଲା । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ୍ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ମନମର୍ଜିୟା ବନାଇ ସାରିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସେତେବେଳେ ଅଭିଷେକଙ୍କ କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଠାକ୍ ଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *