ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇଦେଇପାରେ ଏକ କିନ୍ନର ! କେବଳ ଏହି ସହଜ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ…

ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇଦେଇପାରେ ଏକ କିନ୍ନର ! କେବଳ ଏହି ସହଜ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ…

ଆମ ଜୀବନରେ ଟଙ୍କା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାରଣ ଏହି ଟଙ୍କାରେ ଆମେ ଆମ ଘର ଚଳାଉ, ତେଣୁ ଆମେ ଏହି ଜିନିଷକୁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବା ନାହିଁ । ସନାତନ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଧର୍ମରେ ପଥର ଠାରୁ ଜୀବଜନ୍ତୁ ସଭିଏଁ ପୂଜା ପାଆନ୍ତି । ଯଦି ଦେଖାଯାଏ ଆମ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବସ୍ତୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଆମ ଜୀବନରେ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ଶକ୍ତି ଅଛି ।

ଆମ ଜୀବନରେ କିଛି ଏପରି ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାର ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାର ଶକ୍ତି ଅଛି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ନଅ ଗ୍ରହ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି । ଏହି ନଅ ଗ୍ରହର ବର୍ଗରେ ବୁଧ ହେଉଛନ୍ତି ଏକ ଏପରି ଗ୍ରହ ଯାହାଙ୍କୁ ପ୍ରାଣ ବାୟୁ ଏବଂ ପ୍ରକୃତିର ସଂଜ୍ଞା ଦିଆଯାଇଛି । ବୁଧ ହେଉଛନ୍ତି ଜୀବନରେ ପାର୍ଥକ୍ୟର ଗ୍ରହ । ଯେତେବେଳେ ଆମର ରାଶିରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଦୁଃଖିତ କିମ୍ବା ଦୂଷିତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଜୀବନ୍ତ ପ୍ରାଣୀମାନଙ୍କଠାରେ ତୃତୀୟ ଯୋନି ଉତ୍ପନ୍ନ ହୁଏ ।

ସନାତନ ଧର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ, ତୃତୀୟ ଯୋନୀ କିନ୍ନରଙ୍କ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ଯୋନୀ ଶିବ ଏବଂ ଶକ୍ତିଙ୍କର ମିଳନର ଫଳାଫଳ । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ କିନ୍ନରମାନଙ୍କରେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ନିରପେକ୍ଷ କରିବାର ଶକ୍ତି ଭଗବାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ଏହି କଳିଯୁଗ ଭରପୂର ଦୁନିଆରେ କେବଳ କିନ୍ନର ଅଟନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଅଭିଶାପ ଏବଂ ବରଦାନ ଫଳାଫଳ ହୋଇଥାଏ । କେବେବି ଏହି କିନ୍ନରମାନଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

ସମସ୍ତେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ କିନ୍ନରଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ଅଭିଶାପ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ । ପ୍ରାୟତଃ ଏହି ଲୋକମାନେ ଜନ୍ମ ସମୟରେ ପିଲାକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି । ଯାହାଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ପିଲାକୁ ଦୀର୍ଘାୟୁ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ରଖିଥାଏ । ଯଦି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ତାଙ୍କ ଅଭିଶାପରେ ଏତେ ଶକ୍ତି ଅଛି ଯେ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ଆକାଶରୁ ଭୂମିକୁ ଆଣିପାରିବେ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ କିନ୍ନରଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିଯାଏ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ସବୁ ଭଲ ହେବ । ବୁଧ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ କିନ୍ନରଙ୍କ ସେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରୋଗରେ ପୀଡିତ, ଯଦି ସେମାନେ କିନ୍ନରଙ୍କୁ ସବୁଜ ମୁଗ ଦାନ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ ।

ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ବିବାହ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ, ସେମାନେ କିନ୍ନରମାନଙ୍କୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଚୁଡି ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ବାଟ ଖୋଲିଥାଏ । ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟିକ ସମସ୍ୟାରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ସେମାନେ କିନ୍ନରମାନଙ୍କୁ କୌଡ଼ି ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି, ତେବେ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟା ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଦୂର ହୋଇଯାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *