ବାପାଙ୍କ ସହ ରେଖାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ଥିଲା ! କହିଲେ ବାପାଙ୍କ ଅର୍ଥ କ’ଣ ‘ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ’…

ବାପାଙ୍କ ସହ ରେଖାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ଥିଲା ! କହିଲେ ବାପାଙ୍କ ଅର୍ଥ କ’ଣ ‘ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ’…

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଅନ୍ୟତମ ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଅଭିନୟ ସହିତ ରେଖା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ବିନୋଦ ମେହେରାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ମୁକେଶ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।

ରେଖା ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, ପିତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ରେଖାଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରେଖାଙ୍କ ପିତା ଜେମିନୀ ଗଣେଶ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାତା ପୁଷ୍ପାବାଲି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ । ରେଖାଙ୍କ ପିତାମାତା ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ ।

ରେଖାଙ୍କ ଆତ୍ମଜୀବନୀ ରେଖା : ‘ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ’ରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ରେଖା ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ, ରେଖାଙ୍କ ପିତାମାତା ବିବାହ କରିନଥିଲେ । ରେଖାଙ୍କ ଜନ୍ମ ପରେ ଜେମିନୀ ଗଣେଶ ଏବଂ ପୁଷ୍ପାଭାଲୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ରେଖାଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କଠାରୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ । ରେଖାଙ୍କ ଆତ୍ମଜୀବନୀରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ।

ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଝିଅ ରେଖାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ କେବେ ଦେଖା କରିନଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ରେଖା ଏବଂ ସେ ଗୋଟିଏ ସହରରେ ରହୁଥିଲେ । ରେଖା ଏପରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପିତାର ଅର୍ଥ ଜାଣନ୍ତି ନାହାଁନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଥରେ ରେଖା ‘ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ହୋଷ୍ଟ’ ରୂପେ ସିମି ଗ୍ରୁୱାଲଙ୍କ ଶୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିବାର ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ପଛକୁ ଚାହିଁଛି, ମୁଁ ଭାବେ ପିତାର ଅର୍ଥ କ’ଣ ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ । ପିତାଙ୍କ ନାମରେ, ‘ମୁଁ କେବଳ ଚର୍ଚ୍ଚର father’ଙ୍କୁ ଜାଣେ । ମୁଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରେମ ପାଇବାକୁ ଦେଖିଛି କିନ୍ତୁ ମୋର ଏହା ବିଷୟରେ କୌଣସି ଧାରଣା ନାହିଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *