ହିମାଂଶୁ ଖୁରାନାଙ୍କ ହୀରା ମୁଦି ପିନ୍ଧିଥିବାର ଫୋଟ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି, କ’ଣ ଆସିମଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ ହେଲକି ?

ହିମାଂଶୁ ଖୁରାନାଙ୍କ ହୀରା ମୁଦି ପିନ୍ଧିଥିବାର ଫୋଟ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି, କ’ଣ ଆସିମଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ ହେଲକି ?

ଆମେ ପ୍ରାୟତଃ ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ରେ ଯୋଡି ବନୁଥିବାର ଦେଖିଛୁ । ଅନେକ ଯୋଡି ବାହାରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଭାଙ୍ଗିଯାଉଥିବାବେଳେ ଅନେକ ଯୋଡି ଏକାଠି ରୁହନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଆସିମ ରିୟାଜ୍ ଏବଂ ହିମାଂଶି ଖୁରାନାଙ୍କ କାହାଣୀ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏହି ଶୋ’ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ କେମିଷ୍ଟ୍ରିକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଆସିମ୍ ଏବଂ ହିମାଂଶିଙ୍କ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ । ନିକଟରେ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ମଜାଦାର୍ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି, ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଉଭୟ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିନେଇଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ହିମାଂଶି ଖୁରାନା ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି । ସେ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୁନ୍ଦର ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ନିକଟରେ ହିମାଂଶି ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର କାହାଣୀରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୀରା ମୁଦିର ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି ।

କୈତୁହଳର ବିଷୟ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହିମାଂଶିଙ୍କ ଏହି ଫୋଟ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହଲଚଲ୍ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି କି କ’ଣ ଏହା ନିର୍ବନ୍ଧର ମୁଦି, ଯାହାକୁ ଆସିମ୍ ହିମାଂଶିଙ୍କୁ ପିନ୍ଧାଇଛନ୍ତି ? ତେବେ ଉଭୟ ହିମାଂଶି ଏବଂ ଆସିମଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଖବରର କୌଣସି ନିଶ୍ଚିତତା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ବାସ୍ତବରେ, ହିମାଂଶି ଖୁରାନା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା କାହାଣୀରେ ଏକ ଅତି ସୁନ୍ଦର ହୃଦୟ ଆକୃତିର ହୀରା ମୁଦିର ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ଓ । ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିଭିନ୍ନ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ପଞ୍ଜାବୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ହିମାଂଶି ଖୁରାନା ଏବଂ ଆସିମ୍ ରିୟାଜ୍ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରୁ ପରସ୍ପରକୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି ।

ଏଥିସହିତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ମୁଦି ଦେଖି ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଳ୍ପନା କରୁଛନ୍ତି । ସେହି ସମୟରେ, ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ଆସିମ୍ ଏବଂ ହିମାଂଶିଙ୍କ ଲୁଚକାଳି ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ପ୍ରାୟତଃ ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ରେ ବନୁଥିବା ଯୋଡି ବାହାରକୁ ଯିବା ପରେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ହିମାଂଶି ଏବଂ ଆସିମ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି ।

ଯଦିଓ ଆସିମ୍ ଏବଂ ହିମାଂଶି ସେମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସମ୍ବାଦ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର୍ କରିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ହୀରା ମୁଦି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନକୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି । ତେବେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ହିମାଂଶି ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ ଆସିମ୍ ଏବଂ ସେ ଏତେ ତତ୍ପର ନୁହଁନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଆସିମ୍ ଏବଂ ହିମାଂଶି ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ହିମାଂଶି ପଞ୍ଜାବୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଆସିମ୍ ଟିଭି ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *