ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ସୁନ୍ଦରତାରେ ବଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଆଗରେ ! ଦେଖନ୍ତୁ କାତିଲାନା ଅନ୍ଦାଜର ସବୁ ଫୋଟ…

ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ସୁନ୍ଦରତାରେ ବଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଆଗରେ ! ଦେଖନ୍ତୁ କାତିଲାନା ଅନ୍ଦାଜର ସବୁ ଫୋଟ…

ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ ଭାରତରେ କିଏ ନଜାଣେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ବଡ ହୋଇ ନିଜ ପାଇଁ ନାମ କମାଉଛନ୍ତି । ସଚିନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ଆଜିକାଲି ହେଡଲାଇନରେ ରହୁଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ସମଗ୍ର ମାମଲା ଆଇପିଏଲରେ ସାରାଙ୍କ ଭାଇ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ନିଲାମରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ୨୦ଲକ୍ଷ ମୂଲ୍ୟରେ କିଣିଥିଲା, ଯାହାପରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଥଟ୍ଟା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଉପରେ ଆତ୍ମୀୟତା ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଯଦିଓ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଚୟନକୁ ସମାଲୋଚନା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ମତ ଯେ ତେନ୍ଦୁଲକର ଉପନାମ ଯୋଗୁଁ ଅର୍ଜୁନ ମୁମ୍ବାଇ ଦଳରେ ସହଜରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ । ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ପରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସାରା ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ବାହାରକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ସାରା ଏକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ସାରା ନିଜ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟରେ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ସଫଳତାକୁ ତୁମଠାରୁ କେହି ଛଡ଼ାଇ ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, ଏହା ତୁମର ଏବଂ କେବଳ ତୁମର’ ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜହିର୍ ଖାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅର୍ଜୁନ ଜଣେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ ବାଳକ ଏବଂ ଏହା ତାଙ୍କୁ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସାରାଙ୍କୁ ୨୩ବର୍ଷ ବୟସ ଏବଂ ସେ ଲଣ୍ଡନରୁ ପଢୁଛନ୍ତି । ସାରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବନ୍ଧନ ଅଛି । ସାରା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ସାରା ନିଜ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜର ଏବଂ ପରିବାରର ଅନେକ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି ।

ସାରାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁଗଲେ, ଏଥିରେ ପ୍ରାୟ ୧୨ଲକ୍ଷ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି । ୨୩ବର୍ଷର ସାରା ଜଣେ ଉଦୀୟମାନ ଫ୍ୟାଶନିଷ୍ଟ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲ୍ ତାଙ୍କର ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଫୋଟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ । ସରଳ କାଜୁଆଲ୍ ପୋଷାକ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଟ୍ରେଣ୍ଡି ପୋଷାକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୋଷାକକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ବହନ କରନ୍ତି । ତଥାପି, ସେ ପ୍ରାୟତଃ ପ୍ରାକୃତିକ ରୂପରେ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ କମ୍ କିମ୍ବା କୌଣସି ମେକଅପ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ସାରାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅନେକ ଫୋଟ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଷ୍ଟାଇଲିଶ୍ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ସେନ୍ସ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମାନ । ସାରାଙ୍କ ଫୋଟଦେଖି ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ସେ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସାରାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଫ୍ୟାଶନ୍ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଭଲ ଜ୍ଞାନ ରହିଛି ।

ଏଥିସହିତ ସାରାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁଗଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ଯେ ସାରା ଅଧ୍ୟୟନ ସମାପ୍ତ ପରେ ସେ କେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ୟାରିୟର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ସାରା ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ବଲିଉଡର ଅନେକ ନୂଆ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *