କରୀନା କପୁର ଝିଅ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ! ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି ତେମୁର୍, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକର ସତ୍ୟତା…

କରୀନା କପୁର ଝିଅ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ! ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି ତେମୁର୍, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକର ସତ୍ୟତା…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅନ୍ୟ ଏକ ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଶିଶୁଙ୍କ ଚିତ୍ର ସବୁବେଳେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ତେମୁର୍ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏହି ଚିତ୍ରରେ ତେମୁରଙ୍କ କୋଳରେ ଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେମର୍ ବେବି ଝିଅ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ପରି ମନେହୁଉଛି ଏବଂ ପୁରା ମଜା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି । ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରି ଲୋକମାନେ ଲଗାତାର ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ଯେ କରୀନା ଏକ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋର ସତ୍ୟତା କ’ଣ ?

ଦୀପାବଳିରେ ନିଆଯାଇଥିବା ଫଟୋ

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ଘରର କିଛି ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ପୁନମ୍ ଦାମନିଆଙ୍କ ସହ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଏହା ଏକ ଛୋଟ ପୂର୍ବ ଦିୱାଲୀ ଉତ୍ସବ ଥିଲା । ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ନେନା ସିଂ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ବେବୋ ଆମକୁ ଭୁଲିଯାଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ୍, ସିୟା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବନ୍ଧୁ କରିଛନ୍ତି ।

ତେମୁର୍ ଶିଶୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହିତ ମଜା କରୁଛନ୍ତି

ଏହି ଫୋଟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ତେମୁର୍ ବେବି ଗର୍ଲ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ତେମୁର୍ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଭାଇ କିମ୍ବା ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ବହୁତ ମଜା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାହାର ଫୋଟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଛୋଟ ଅତିଥିମାନେ ଶୀଘ୍ର ଆସିବେ

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ନିଜ ପୋଷ୍ଟରେ ମୋଟ ୪ଟି ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ବାକି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ କରୀନା କପୁର୍ ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ନଜରେ ଆସିଛନ୍ତି । ଦୟାକରି କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି ବୋଲି କୁହନ୍ତୁ, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଭଲ ଖବର ସହିତ ଯୁବ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଯେକୋୖଣସି ସମୟରେ ଆସିପାରେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *