ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଅହଂକାରୀ ଅଟନ୍ତି ! ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଡ଼ମାନଙ୍କୁ ବି ମାନନ୍ତି ନାହିଁ…

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଅହଂକାରୀ ଅଟନ୍ତି ! ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଡ଼ମାନଙ୍କୁ ବି ମାନନ୍ତି ନାହିଁ…

ବଲିଉଡର କଥା ପ୍ରାୟତଃ ଲାଗିରହିଥାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଆମେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଗପ ଇତ୍ୟାଦି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଥାଉ, ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆସୁଥିବା କିଛି ନୂଆ ଖବର ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଥାଉ । ବେଳେବେଳେ ଏକ ନୂତନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ଏବଂ ଏହା ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବର, ଯାହା ପ୍ରାୟତଃ ଆମେ ଅନେକ ସ୍ଥାନରୁ ଶୁଣୁ ଏବଂ ସୁଣାଇଥାଉ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହିସବୁ ବିଷୟରୁ ଟିକିଏ ଭିନ୍ନ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଆଜ୍ଞା, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନେ କେବଳ ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି ସଫଳ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି ଯେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଅହଂକାରୀ ଅଟନ୍ତି । ଆଜ୍ଞା, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ବଡ଼ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସଂମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ନିଜ ନିଜ ଟଶନରେ ରୁହନ୍ତି ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍

ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆମେ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା, ଯିଏ ଆଜିର ଦିନରେ ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା କିନ୍ତୁ କଥା ହେଉଛି ଏହା ସହିତ ସେ ବହୁତ ଅହଂକାରୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏକ ଶିଶୁ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, ଏହା କେବଳ ଏଥିପାଇଁ ଯେ ସେହି ପିଲାଟି ତାଙ୍କ ସହ ବାରମ୍ବାର ଫୋଟ ଉଠାଇବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲା ​​।

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର୍

ଏବେ ଆସନ୍ତୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଖଳନାୟକ ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଯିଏ ଦେଖିବାକୁ ଅତି ନିରୀହ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବୋଧହୁଏ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେ ବଲିଉଡରେ ଏକ ସଫଳ ପଦବୀ ହାସଲ କରିଥିବା ଶ୍ରଦ୍ଧା ବହୁତ ଅହଂକାରୀ ଏବଂ ସେ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା

ସେନା ପରିବାରର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆଜିର ସମୟରେ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଚଳିତ ଯେ ସେ ଅନେକ ଥର ଗଣମାଧ୍ୟମ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ।

ଜୟା ବଚ୍ଚନ

ବଲିଉଡ ସମ୍ରାଟ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଜଣେ ଅହଂକାରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଅନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହା କୁହାଯାଏ ଯେ ସାଧାରଣତଃ ସେ ଶୀଘ୍ର କାହାକୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟ ଦେଇନଥାନ୍ତି ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଗଣମାଧ୍ୟମର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବାବେଳେ ତାଙ୍କର ଉତ୍ତର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଆସେ ।

ହେମା ମାଳିନୀ

ବଲିଉଡର ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହେମା ମାଳିନୀ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ସବୁଠାରୁ ଅହଂକାରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପରିଗଣିତ । ଏହା ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ଗଣମାଧ୍ୟମର ବାରମ୍ବାର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବାରେ ସେ କେତେଥର ଅତି ଖରାପ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *