ଯେତେବେଳେ ଏହି କଳାକାରମାନେ ପରଦାରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନଦେବା ପାଇଁ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥିଲେ ! ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ମା…

ଯେତେବେଳେ ଏହି କଳାକାରମାନେ ପରଦାରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନଦେବା ପାଇଁ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥିଲେ ! ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ମା…

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଇବା ଦିଅନ୍ତି । ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅନେକ ଦୃଶ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସେ । ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିନେଇଛନ୍ତି । ଏହି ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନେ ପରଦାରେ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ଉପସ୍ଥାପନ କରି ଲୋକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରନ୍ତି । ଯଦିଓ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଭାବୁ ଯେ ପରଦାରେ ସୁଟିଂ କରିବା ଅତି ସହଜ କିନ୍ତୁ ଏପରି ଅନେକ ସିନ୍ ଥାଏ ଯାହାକୁ ସୁଟିଂ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ ସୁଟିଂ କରିବାପାଇଁ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ହଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଅଭିନୟର ଚର୍ଚ୍ଚା ସବୁଠି । ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ହଲିଉଡ ଶୋ ‘କ୍ୱାଣ୍ଟିକୋ’ରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ କରିଥିଲେ ତାହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ନିଜେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସେହି ବୋଲ୍ଡ ସିନକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ସିନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ହିରୋଙ୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଏବଂ କିଛି ଅତି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିଲା ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଅସହଜ ଲାଗିଥିଲା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଏହି ଦୃଶ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା ।

ରଣବୀର କପୁର

ରଣବୀର କପୁର ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭଲ କଳାକାର ଯିଏ ନିଜ ପରିବାରର ବିନା ସାହାଯ୍ୟରେ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ରଣବୀର କପୁର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ରଣବୀର କପୁର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସିରିଏଲ୍ କିସର୍ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା, କିନ୍ତୁ ରଣବୀର କପୁର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ । ଫିଲ୍ମ ‘ଏ ଦିଲ୍ ହେ ମୁଶ୍କିଲ’ରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ରଣବୀର ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ କରିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ରଣବୀରଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ଯେ ଏହା କେବଳ ଏକ ଅଭିନୟ, ଏଥିରେ ଭୟ କରିବାର କିଛି ନାହିଁ । ଏହାପରେ ରଣବୀର ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଏହି ସିନ୍ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ ।

ଜରିନ୍ ଖାନ୍

ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ହିନ୍ଦୀ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପାଗଳ ଅଟନ୍ତି । ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ଅଭିନେତା ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ‘ବୀର’ରୁ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜରିନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ସମସ୍ତେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ସେ କେବେହେଲେ ବୋଲ୍ଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଏହି ଧାରଣା ଜରିନ୍ ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅନେକ ବୋଲ୍ଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କଲେ । ଯଦିଓ ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ପରଦାରେ ଅତି ସହଜ ଭାବରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ସେ ଏହିପରି ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ କରିବାରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି । ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ନିଜେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ‘ହେଟଷ୍ଟୋରି ୩’ରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ କରିବାକୁ ଅନିଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ମା’ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରି କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ସାଧାରଣ କଥା ଅଟେ ।

ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱତ

ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କେବେ ବି ଦ୍ୱିଧାବୋଧ ଅନୁଭବ କରିନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ‘ଡର୍ଟି ପଲିଟିକ୍ସ’ରେ ଅଭିନେତା ଓମ୍ ପୁରୀଙ୍କ ସହ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ ଦେବାକୁ ପଡିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ଖୁବ୍ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱତଙ୍କୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ଓମ୍ ପୁରିଙ୍କ ସହ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଦେବା ବେଳେ ସେ କିପରି ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ନିଜେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଖୁବ୍ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଖୁବ୍ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ସନ୍ନି ଲିଓନ

ସନ୍ନି ଲିଓନ ଜଣେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର୍ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ‘ରାଗିଣୀ ଏମଏମଏସ୍ ୨’ରେ ସନ୍ନି ଲିଓନଙ୍କୁ ସାୱାର ଦୃଶ୍ୟ ସୁଟିଂ କରିବାରେ ବହୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ସନ୍ନି ଲିଓନଙ୍କ ସହ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଖରାପ ଲାଗୁଥିଲା । ବାଥରୁମ୍ ଭିତରେ ସିନ୍ ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନଙ୍କ ସମେତ ୧୦-୧୨ଜଣ ଲୋକ ସେହି ଛୋଟ କୋଠରୀକୁ ଆସିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସନ୍ନି ଲିଓନ ଅସହଜ ବୋଧ କଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ସନ୍ନି ଲିଓନି ଏହି ସବୁ ଭୁଲି ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫୋକସ୍ ସିନ୍ ଉପରେ ଦେଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *