ମିସ୍ ଆହ୍ଲାବାଦ୍ ପୁନମ୍ ଦୁବେ ଜଣେ ଏୟାର୍ ହୋଷ୍ଟେସ୍ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ! ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଛାଡିଥିଲେ କୋର୍ସ…

ମିସ୍ ଆହ୍ଲାବାଦ୍ ପୁନମ୍ ଦୁବେ ଜଣେ ଏୟାର୍ ହୋଷ୍ଟେସ୍ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ! ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଛାଡିଥିଲେ କୋର୍ସ…

ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁନମ୍ ଦୁବେ ଆଜି ତାଙ୍କର ୩୧ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ପୁନମ୍ ଦୁବେଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ, ସେ ଅନେକ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଭୋଜପୁରୀ ସିନେ ୱାର୍ଲ୍ଡରେ ପୁନମଙ୍କର ଏକ ଭଲ ନାମ ରହିଛି । ବାସ୍ତବରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣିଥିବେଯେ ପୁନମ୍ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର୍ ହେବାକୁ କେବେ ଇଚ୍ଛା କରିନଥିଲେ । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ତାଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ପଛରେ ଏକ ମଜାଦାର କାହାଣୀ ଅଛି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁନମ୍ କିପରି ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁନମ ଦୁବେଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାର କାହାଣୀ

ବାସ୍ତବରେ ପୁନମ୍ ଦୁବେଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଏପରି କିଛି ତଥ୍ୟ ଅଛି, ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଏହି ମଜାଦାର ତଥ୍ୟଗୁଡିକ ପୁନମ୍ ନିଜେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ, ପିଲାଦିନରୁ ତାଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା ଯେ ସେ ଏୟାର୍ ହୋଷ୍ଟେସ୍ ହେବେ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପୁନମ୍ ଦୁବେ ଏୟାର୍ ହୋଷ୍ଟେସ୍ ହେବାକୁ ୩ମାସର ପ୍ରଫେସନାଲ୍ କୋର୍ସ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସେ ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କ ମା’ ବିମାନ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ବହୁତ ଭୟ କରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ମା’ ପୁନମଙ୍କୁ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍ ହେବାକୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ପୁନମ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋ-ମା ମୋତେ ଏୟାର୍ ହୋଷ୍ଟେସ୍ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କିଛି କରିବାକୁ ।

ପୁନମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୋର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସମର୍ଥନ କଲେ ନାହିଁ, ମୁଁ ଖାଇବା ପିଇବା ଛାଡି ଦେଇଥିଲି ଏବଂ ମୋ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲି । ମୋର ମାମୁଁ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମୋତେ ମିସ୍ ଆହ୍ଲାବାଦର ଫର୍ମ ପୂରଣ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ, ତା’ପରେ ମୁଁ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇ ମିସ୍ ଆହ୍ଲାବାଦ୍ ହୋଇଗଲି ।

ମିସ୍ ଆହ୍ଲାବାଦ ହେବା ପୁନମ୍ ଦୁବେଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ମୋଡ଼ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେଲା । ମିସ୍ ଆହ୍ଲାବାଦ ହେବା ପରେ ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା କଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର୍ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କଲେ ଏବଂ ସେହି ଦିଗରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ପୁନମ୍ ଦୁବେ ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ ଏବଂ ସେ ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜୋ ଜୀତା ୱୋହି ସିକନ୍ଦର ସହ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ବିପରୀତ ଖେସାରି ଲାଲ୍ ଯାଦବ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ବିଶେଷକରି ପୁନମ୍ ଏବଂ ଖେସାରୀଙ୍କ ଅନସ୍କ୍ରିନ ଯୋଡିକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ପୁନମଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ମୁନ୍ନା ମବାଲିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯାହାପରେ ସେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିନଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରମୋଦ ପ୍ରେମି ଯାଦବ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ ।

ପୁନମ ଦୁବେଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ କେବଳ ଭୋଜପୁରୀ ନୁହେଁ ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପାଦ ରଖିସାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଅଧିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରି ନଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଠିକ୍ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *