ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁରଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରିୟାଙ୍କ କଲେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ବିବାହ ! ଦେଖନ୍ତୁ ବିବାହର ଫୋଟ…

ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁରଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରିୟାଙ୍କ କଲେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ବିବାହ ! ଦେଖନ୍ତୁ ବିବାହର ଫୋଟ…

ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବିବାହ ଋତୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି । ଅତୀତରେ ବରୁଣ ଧାୱନ ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ସମୟର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାଶାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁର ଏବଂ ଟୁଟୁ ଶର୍ମାଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ଶଜା ମୋରାନିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମାଙ୍କ ବିବାହ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ଏବଂ ଶଜା ମୋରାନି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ସାତ ଜନ୍ମ ପାଇଁ ପରସ୍ପରର ହାତ ଧରିନେଇଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦିଆଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ଏବଂ ଶଜା ମୋରାନି କୋର୍ଟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରିୟାଙ୍କଙ୍କ ମା’ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁର ନାଚୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଯାହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଏବଂ ଶଜାଙ୍କ ବିବାହର ଫୋଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ତେବେ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଏହି ନୂତନ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବଲିଉଡର ବହୁ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ଏବଂ ଶଜା ମୋରାନିଙ୍କ ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ଏବଂ ଶଜା ମୋରାନି ୧୦ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣନ୍ତି

ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ପଦ୍ମିନୀ ତାଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଜୋରରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବିବାହ ସ୍ଥାନରେ ଢୋଲବାଜା ମଧ୍ୟରେ ଜୋରରେ ବିବାହର ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା ​​। ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇଦିଆଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଏବଂ ଶଜାଙ୍କ ହନିମୁନ୍ ସ୍ଥାନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥିର ହୋଇନାହିଁ । ପ୍ରକୃତରେ, କୋଭିଡ୍ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ହନିମୁନ୍ ଯୋଜନା କରିନାହାଁନ୍ତି ।

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ଏବଂ ଶଜା ମୋରାନି ପ୍ରାୟ ୧୦ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଛନ୍ତି । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁତା ହେଲା ଏବଂ ପରେ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ଅଛି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ସମ୍ପର୍କରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦିଆଯାଉଛି ଯେ ଶଜା ମୋରାନି ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ମାତା କରିମ ମୋରାନିଙ୍କ ଝିଅ ।

ତାଙ୍କ ଜ୍ଵାଇଁ ପ୍ରିୟାଙ୍କଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି କରିମ୍ ମୋରାନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବହୁତ ଭଲ ପୁଅ । କରିମ୍ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ପରିବାରର ଯତ୍ନ ଭଲଭାବରେ ନିଅନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କରିମ୍ ପଦ୍ମିନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଟୁଟୁ ଶର୍ମାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ଅର୍ଥାତ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଉଭୟ ପରିବାର ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ମଧ୍ୟ ହେବ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିବାହ

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇଦିଆଯାଉଛି କି ଫେବୃଆରୀ 5ରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଗତକାଲି ଏହି ଦମ୍ପତି ପାଭନା ହ୍ରଦ ନିଟରେ ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ସେମାନେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିୟାନ୍ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ମାଳଦ୍ୱୀପରେ ବିବାହ କରିବେ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଡିସେମ୍ବର ୯, ୨୦୨୦ରେ ଉଭୟ ବିବାହ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଆବେଦନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିଲେ, ପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ ଫେବୃଆରୀ ୪ରେ କୋର୍ଟ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ବିବାହରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ଅନିଲ୍ କପୁର, ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀଙ୍କ ପରି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସମସ୍ତ କଳାକାରମାନେ ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚି ପୁରା ପର୍ବକୁ ଲୁଣ୍ଠନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ନବ ବିବାହିତ ବରକନ୍ୟାଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *