ପ୍ରତାରଣାର ଶୀକାର ହେଲେ କଙ୍ଗନା ରନୌତ ! ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଅଚ୍ଛା ସିଲା ଦିୟା ତୁନେ ମେରେ ପ୍ୟାର କା”…

ପ୍ରତାରଣାର ଶୀକାର ହେଲେ କଙ୍ଗନା ରନୌତ ! ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଅଚ୍ଛା ସିଲା ଦିୟା ତୁନେ ମେରେ ପ୍ୟାର କା”…

ବୋଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରନୌତ ସବୁବେଳେ ଶିକାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ରହନ୍ତି । ବୋଧହୁଏ କେହି ଏପରି ନଥିବେ ଯିଏ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଥିବେ । ଫିଲ୍ମରେ ଯେଉଁ ଭଳିଭାବରେ ସେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସେହିଭଳି ଲୋକଙ୍କୁ ଫାଇନ୍ ଉପାୟରେ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ରଖନ୍ତି । ଏଥର ତାଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଜଣେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅଛନ୍ତି ।

ଖାସ୍ କଥା ଏହିକି ଯେ କଙ୍ଗନା ପ୍ରେମଭରା ହମଲା କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରକୃତ କଥା ଏହିକି ଯେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ହଂସଲ ମେହତାଙ୍କ ତରଫରୁ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ସୀମରନ’ରୁ ହଟିଯିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରନୌତ ତାଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ କଙ୍ଗନା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବାର ଥିଲା । ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରନୌତ ହଂସଲ ମେହତାଙ୍କର ଏକ ଟ୍ୱିଟର ଉତ୍ତରରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଏହାହିଁ ଠିକ୍ ହଂସଲ ସାର୍, ଏହା ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲି ବୋଲି ଆପଣ ଏବେ ଏପରି ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ମୋତେ ଲାଗୁଛି ଯେପରି ମୁଁ ‘ଅଚ୍ଛା ସିଲା ଦିୟା ତୁନେ ମେରେ ପ୍ୟାର କା’ ଗୀତ ଗାଉଛି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଶନିବାର ଦିନ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ହଂସଲ ମେହତା ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏହି କଥାରେ ସହମତ ଅଛନ୍ତି ଯେ ଆନ୍ନା ହଜାରେଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଦେଇ ସେ ଏକ ବଡ଼ ଭୁଲ୍ କରିଥିଲେ । ସେ ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ଆନ୍ନାଙ୍କୁ ପୁରା ବିଶ୍ୱାସର ସହିତ ସମର୍ଥନ କରିଲି, ଯେପରି ମୁଁ ପରେ ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିୱାଲଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲି । ମୋତେ ଏଥିପାଇଁ ଆଦୌ ଅବଶୋଷ ନାହିଁ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ଭୁଲ୍ କରୁ । ମୁଁ ସିମରନ୍ ବନାଇ ସେହି ଭୁଲ୍ କରିଲି ମ ବାସ୍ତବରେ ଏପରି ହୋଇଥିଲା ଯେ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ଚାଲିଥିବା କୃଷି ଆନ୍ଦୋଳନର ସମର୍ଥନରେ ଆନ୍ନା ହଜାରେ ଆମରଣ ଅନଶନର ଘୋଷଣା କରି ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ ବିଜେପି ନେତା ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡଣବିସଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପରେ ସେ ସେହି ଅନଶନ କୁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଟ୍ୱିଟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏକ ଟ୍ୱିଟକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ହଂସଲ ମେହତା ଏହା ଲେଖିଥିଲେ ।

ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରନୌତ ତାଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦୁଃଖଦ ଗୀତ ଗାଇ ଲେଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଉତ୍ତରରେ ପୁଣିଥରେ ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରି ନିଜ କଥା ରଖିଛନ୍ତି । ହଂସଲ ମେହତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମ କଥା ଏହିକି ଯେ ସେହି ଟ୍ୱିଟ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ନଥିଲା । ଦ୍ୱିତୀୟ କଥା ଏହିକି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରେ କିଛି ଜିନିଷ ଏପରି ହୋଇଥିଲା ଯାହା ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦେଇଥିଲା । କେବଳ ସେହି କାରଣରୁ ମୋତେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବନାଇବାର ଅବଶୋଷ ଅଛି । ଆପଣ ଯାହାବି କହିଲେ ଏବଂ କରିଲେ ତାହା ଖୁବ୍ ଭଲ ଅଟେ । ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନେକ ସମ୍ମାନ ।

‘ଏହାସହିତ ହଂସଲ ମେହତା ୨୦୧୭ରେ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ “ସିମରନ୍”ରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ଦେବା କଥା କହିଥିଲେ । ଅପୂର୍ବ ଅସରାନୀ ଯିଏକି ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଲେଖିଥିଲେ, ତାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ହଂସଲ ମେହତା ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ମଝିରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ । ପରେ କଙ୍ଗନା ହିଁ ନିର୍ଦେଶକ ରୂପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖାଶୁଣା କରୁଥିଲେ । କଙ୍ଗନା ଏହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ହଂସଲଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଛାଡ଼ିବାର କାରଣ କହିଥିଲେ । ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିଉ ଜରିଆରେ ହଂସଲ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋତେ ଅନେକଥର ଲାଗିଥାଏ ଯେ ମୁଁ ସିମରନ୍ ବନାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ । ତାହା ମୋର ଦରକାର ନଥିଲା । ମୁଁ ତାଠାରୁ ଆହୁରି ଭଲ ଫିଲ୍ମ ବନାଇ ପରିଥାନ୍ତି । ତାପରେ ମୁଁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *