ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ କମଲ ହାସନ ହେଲେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବର୍ତ୍ତମାନର ପରିସ୍ଥିତି !

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ କମଲ ହାସନ ହେଲେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବର୍ତ୍ତମାନର ପରିସ୍ଥିତି !

୨୦୨୦ବଲିଉଡ କଳାକାର ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଏହି ବର୍ଷ ଆମେ ଅନେକ କଳାକାର ଆମକୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି । ଅନେକ କଳାକାର ଗୁରୁତର ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପରେ ଭଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ଆଶା କରୁଥିଲେ ଯେ ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ ୨୦୨୧ ଭଲହେବ ତଥାପି ଏପରି କୌଣସି ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉନାହିଁ । ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସେଲିବ୍ରିଟି କମଲ ହାସନ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

କମଲ ହାସନ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ରହିଛି । ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ଭଲ ଅଛି । ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ କମଲ ହାସନଙ୍କୁ ଆଉ କିଛି ଦିନ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ତତ୍ବାବଧାନରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିକାଲି କଣ ପାଇଁ ସେମାନେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ ବଲିଉଡର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି’ର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ । ସଂଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଆଲିଆଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ, ଭାରି, ଥକାପଣ, ଦୁର୍ବଳତା ଏବଂ ଭୟ ଲାଗିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା । ହାଇପରଏସିଡିଟି ଏବଂ ନୌଜିଆ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଏହି ସମସ୍ୟା ହୋଇଥିଲା । ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଛି ।

ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ କମଲ ହାସନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ରୀ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡ଼ମିଟ୍ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଗୋଡ ସର୍ଜରୀ ହୋଇଛି । ତାଙ୍କର ଡାହାଣ ଗୋଡ଼ର ଅସ୍ଥିରେ ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଗୋଡ ସର୍ଜରୀ କରିବାକୁ ପଡିଲା । ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

କମଲ ହାସନଙ୍କର ଏକ ମେଡିକାଲ ବୁଲେଟିନ୍ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନା ପକ୍ଷରୁ ଜାରି କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ କମଲ ହାସନଙ୍କ ଗୋଡ ହାଡରେ ସାମାନ୍ୟ ସଂକ୍ରମଣ ରହିଛି । ଏହାର ସର୍ଜରୀ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରୀ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଟିବିଆଲ ହାଡରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫଙ୍ଗସ୍ ହଟାଇବା ପାଇଁ ସର୍ଜରୀ କରାଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି ।

ଆମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛୁ ଯେ କମଲ ହାସନ ଯଥାଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ଅନସ୍କ୍ରିନରେ ଆସି ଲୋକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *