କୌଣସି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ତୁଳନାରେ କମ୍ ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି ସଚ୍ଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ! ଦେଖନ୍ତୁ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫୋଟ…

କୌଣସି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ତୁଳନାରେ କମ୍ ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି ସଚ୍ଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ! ଦେଖନ୍ତୁ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫୋଟ…

କ୍ରିକେଟ ଜଗତର ମାଷ୍ଟର୍ ବ୍ଲାଷ୍ଟର୍ ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକର ଦେଶରେ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ ଅଟେ । ଭାରତରେ ସଚିନଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟର ଭଗବାନ କୁହାଯାଏ । ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଷ୍ଟାର୍ ପିଲା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି । ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଅଧିକ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରଙ୍କୁ ନିଜର ଜିନରେ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ମିଳିଛି, ଯାହାଙ୍କୁ ଦେଖି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ, ସେ କୌଣସି ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନୀ ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିଶେଷ କଥା ଏବଂ ଫୋଟ ଦେଖାଇବା ।

କ୍ରିକେଟର ଲିଜେଣ୍ଡଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କର ଜନ୍ମ ୧୩ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯୯୭ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା । ସଚିନ୍ ଏକ କପ୍ ଜିତିବା ପରେ ନିଜ ଝିଅର ନାମ ସାରା ରଖିଥିଲେ କାରଣ ଭାରତ ସେହି ବର୍ଷ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଥିଲା ।

ଏହା ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ ସିରିଜ୍ ଥିଲା, ଯାହାକୁ ଭାରତ ‘ମାଷ୍ଟର ବ୍ଲାଷ୍ଟର’ଙ୍କର ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଥିଲା ।

୨୩ ବର୍ଷୀୟ ଷ୍ଟାର୍ କିଡ ସାରା ନିଜର ସ୍କୁଲିଂ ମୁମ୍ବାଇର ଧିରୁ ଭାଇ ଆମ୍ବାନୀ ଇଣ୍ଟରନେଶନାଲ ସ୍କୁଲରୁ ପୁରା କରିଥିଲେ । ପରେ ସେ ୟୁନିଭର୍ସିଟି କଲେଜ, ଲଣ୍ଡନରୁ ମେଡ଼ିସିନରେ ପଢିବାପାଇଁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ।

ସାରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି । ସେ ନିଜର ଲେଟେଷ୍ଟ ଫୋଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସାରାଙ୍କର ୧ ମିଲିଅନରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ।

ସାରାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଫିଡ୍ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ । ସାରା ସର୍ବଦା ନିଜ ଫ୍ୟାଶନ ଗେମକୁ ଟପରେ ରଖିଥାନ୍ତି । ଏହି ଷ୍ଟାରକିଡ୍ ନିକଟରେ ଅନେକ ଡିଜାଇନ୍ ପୋଷାକ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ରହିଛି । ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଏଗୁଡ଼ିକୁ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଥାନ୍ତି ।

ଯେପରିକି ଆମର ଏଠାରେ ଅଧିକାଂଶ ଝିଅଙ୍କୁ ପାପାଙ୍କର ପରୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ସାରାଙ୍କ ସହ ଏଭଳି କିଛି ନାହିଁ । ସେ ନିଜ ମାତାଙ୍କର ଛବି ଅଟନ୍ତି, ଡ଼ା ଅଞ୍ଜଳି ତେନ୍ଦୁଲକର, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରର କଥା ଆସିଥାଏ, ସେ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ମା’ ବାଳ ରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ତାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ସାରା ଜଣେ ମଧୁର ଝିଅ ଅଟନ୍ତି, ଯିଏ ନିଜ ଜୀବନରେ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ଭାଇ ଅର୍ଜୁନ ସହ ଏକ ଅତୁଟ ବନ୍ଧନ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି ।

ସାରାଙ୍କ ହୋବିଜ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ଦେଖି ଏଭଳି ଲାଗିଥାଏ ଯେ, ସେ ଇଂରାଜୀ ଗାୟକ ଗୀତିକାର, ଏଡ଼ ସିରିନଙ୍କର ବହୁତ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି । ସାରା ସଂଗୀତ ଏବଂ ଭ୍ରମଣକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କୁ ଭ୍ରମଣ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ।

ସଚିନଙ୍କ ଝିଅ ସାରାଙ୍କୁ ଲୋପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ରଖିବାପାଇଁ ଜଣା ଯାଇଥାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ବାସ୍ତବରେ କେବେ କିଛି ନ କହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ।

ତେବେ ଭାରତୀୟ ଦଳର କ୍ରିକେଟର ଶୁଭମନ ଗିଲଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଲିଙ୍କଅପ୍ କୁ ନେଇ ଗୁଜବ ଉଡ଼ିଛି । ସେମାନେ ଦୁହେଁ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ କମେଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥାନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *