ଗୋଆ ହେଉଛି ସାରାଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ଏହି କାରଣରୁ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଛୁଟିଦିନ ବିତାଇବାକୁ ସର୍ବଦା ଗୋଆ ଯାଆନ୍ତି ! ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କଲେ ଏହି ରହସ୍ୟ …

ଗୋଆ ହେଉଛି ସାରାଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ଏହି କାରଣରୁ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଛୁଟିଦିନ ବିତାଇବାକୁ ସର୍ବଦା ଗୋଆ ଯାଆନ୍ତି ! ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କଲେ ଏହି ରହସ୍ୟ …

ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ଷ୍ଟାର୍ କିଡ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ତ କେତେକ ଲୁକ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ‘ସୈଫ ଅଲି ଖାନ’ ଏବଂ ଅମୃତାଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନ। ଯିଏ ବଲିଉଡରେ ପାଦଦେବା ସହିତ ନିଜର ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି । ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏମିତି ଜଣେ ଷ୍ଟାର୍ କିଡ ଯିଏକି ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ।

ସାରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସର୍ବଦା ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ି ହୋଇ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରକିଡଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ । ସାରା ଅଲି ଖାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡରେ ୨ରୁ୩ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ସେ କେଦାରନାଥ ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ସହ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ନଜରରେ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ପରଦାରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟେ ଏକାଠି ସେଟ୍ ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ସମୟ ବିତାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସାରା କିଛି ଦିନ ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏହାର କାରଣ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବୋଲି ଦର୍ଶାଇ ଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏ ଦୁନିଆରୁ ବିଦାୟ ନେଇଥିଲେ, ସାରାଙ୍କ ନାମ ପୁଣି ଥରେ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲା ପରେ ଯେତେବେଳେ NCB ବଲିଉଡରେ ଡ୍ରଗକୁ ନେଇ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା ସେତେବେଳେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବଲିଉଡର ୨୫ ଜଣ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ । ବଲିଉଡର ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାରାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଥିଲା । ଡ୍ରଗ ମାମଲାରେ ସାରାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ସମାଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମାମଲାରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ରିୟା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏବଂ ସାରା ପରସ୍ପରର ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଅନେକ ସମୟରେ ଛୁଟିରେ ଏକାଠି ବୁଲିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ରିୟା ଏହା ମଧ୍ୟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସାରା ଏବଂ ସେ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ଡ୍ରଗ୍ସର ସେବନ କରୁଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ ସାରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା, ସେ ବାରମ୍ବାର ଛୁଟିଦିନ ପାଇଁ ଗୋଆକୁ କାହିଁକି ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପଛରେ ଡ୍ରଗ୍ସର କ’ଣ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି, ତେବେ ସାରା ଏହାର ଉତ୍ତରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅନେକ ସମୟରେ ଛୁଟି ପାଇଁ ଗୋଆ ଯାଆନ୍ତି। କାରଣ ଗୋଆ ତାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ସେ ଗୋଆର ପରିବେଶ, ପାଣିପାଗ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଅଧିକାଂଶ ଛୁଟିଦିନ ପାଇଁ ଗୋଆ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି ।

ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କୁଲି ନମ୍ବର ୱାନ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ ବରୁଣ ଧାୱନ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *