ବାସର ରାତିରେ ନିଜର ଚାରି ପୁଅଙ୍କୁ ଖୁସି କରାଇବା ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଶାଶୁ ନିଜ ବୋହୂକୁ ଦେଇଥିଲା ଆଦେଶ…

ବାସର ରାତିରେ ନିଜର ଚାରି ପୁଅଙ୍କୁ ଖୁସି କରାଇବା ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଶାଶୁ ନିଜ ବୋହୂକୁ ଦେଇଥିଲା ଆଦେଶ…

ବିବାହର ସମ୍ପର୍କ ବିଶ୍ୱାସର ମୂଳଦୁଆରେ ସ୍ଥିର ହୋଇଥାଏ । ଏହିପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ ଏଥିରେ ପ୍ରତାରଣା ଏବଂ ଦୁଃଖ ମିଳିଥାଏ ତେବେ ଏହା ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବା ହିଁ ବହୁତ ଉତ୍ତମଦାୟକ ଅଟେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗାଜିଆବାଦରେ ରହୁଥିବା ଏହି ୧୯ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳାଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ କାହାଣୀକୁ ହିଁ ପରିସର ଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ । ଏହି ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ଶାଶୁଘର ଲୋକମାନେ ଏକ ଛୋଟ ପୁଅକୁ ଦେଖାଇ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବିବାହ ଜଣେ ବଡ ପୁଅ ସହିତ କରି ଦେଇଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବରଂ ବିବାହ ପରେ ଶାଶୁ ତାଙ୍କୁ ଚାରି ପୁଅଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ବିବାହ କରିବାର ଦୁଇମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହିପରି ଚାଲିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ ହୋଇଯାଇଥିଲା ପୀଡିତା ତାଙ୍କ ମାଁଙ୍କ ସହିତ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ କାହାଣୀ ଶୁଣି ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ପୀଡିତାଙ୍କ ବର ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ କି ବିବାହ ନାମର ଶାଶୁ ଘର ଲୋକମାନେ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି । ସାନ ପୁଅକୁ ଦେଖାଇ ବଡ଼ ପୁଅ ସହିତ ବିବାହ କରାଇ ଦେଇଥିଲେ । ସାରା ଦିନ ବଡ ପୁଅ ନିଶାଗ୍ରସ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ସମାଜରେ ଅପବାଦ ଭୟରେ ଝିଅ ଜଣକ ବଡ ପୁଅଙ୍କୁ ହିଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବାସର ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ ଚାରି ପୁଅକୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଆଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ହୋଶ୍ ଉଡ଼ି ଯାଇଥିଲା । ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କର । ଶାଶୁଙ୍କ ଏହିପରି କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ବୋହୂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ସେ କହିଥିଲେ କି ମୁଁ ମୋର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବି ନାହିଁ । ବୋହୁ ଜଣକ ଅମାନ୍ୟ ହେବାରୁ ଶାଶୁ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରି ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ଚିରି ଦେଇଥିଲେ ।

କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୋହୂ ସବୁକିଛି ସହ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଶାଶୁଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ ଚାରି ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆସିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ପୀଡିତାଙ୍କ ମୁତବିକ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ । ମାଁଙ୍କ ଠାରୁ ତିନି ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆଣିବାକୁ କହିଥିଲେ ।

ବୋହୁ ଜଣକ କହିଥିଲେ କି ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଦୁଇଜଣ ବଡ଼ ଏବଂ ଜଣେ ସାନ ଭାଇ ଅଛନ୍ତି । ଉଭୟ ବଡ଼ ଭାଇ ମାନେ ବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁ ମୋତେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ କୋଠରୀକୁ ବାରମ୍ବାର ପଠାଉ ଥିଲେ । ପୀଡିତା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସମେତ ୬ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସିହାନୀ ଗେଟ୍ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି ।

ମହିଳାଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ମାଁ ସିହାନୀ ଗେଟ ଅଞ୍ଚଳରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି । ସେଠାକାର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ରକ୍ଷୀ ହିଁ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ମୁରାଦନଗରର ଜଣେ ପୁଅ ସହିତ ତାଙ୍କ ଝିଅର ବିବାହ କରାଇ ଦେଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *