କୌଣସି ସେଲୀବ୍ରିଟି ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ସପନା ଚୌଧରୀଙ୍କ ଜୀବନ ! କୋଟି କୋଟି ସମ୍ପତ୍ତିର ଅଟନ୍ତି ମାଲିକାଣୀ ।

କୌଣସି ସେଲୀବ୍ରିଟି ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ସପନା ଚୌଧରୀଙ୍କ ଜୀବନ ! କୋଟି କୋଟି ସମ୍ପତ୍ତିର ଅଟନ୍ତି ମାଲିକାଣୀ ।

‘ ହରିୟାଣା କି ଜାନ୍ ‘ ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ‘ ଦେଶୀ କୁଇନ୍ ‘ ଭାବରେ ପରିଚିତ ସପନା ଚୌଧୁରୀ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଧମାଲ କରୁଛନ୍ତି । ନୃତ୍ୟ ବ୍ୟତୀତ ସପନା ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସଂଗ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନ କିଣି ନେଇଛନ୍ତି ।

ସପନା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବା ପାଇଁ କୌଣସି ବାଟ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି । ନିଜ ନୃତ୍ୟ ପାଇଁ ସପନା ଚୌଧୁରୀ କେବଳ ହରିୟାଣାରେ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ଉତ୍ତର ଭାରତରେ ପ୍ରଶଂସିତ । ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ସପନା ଚୌଧୁରୀ ଦେଶର କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ ଡାକରା ଆସେ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଗୋଟିଏ ଷ୍ଟେଜ ପରଫରମାନ୍ସ ପାଇଁ ସପନା ବହୁ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି । ଗୋଟିଏ ଥର ନାଚିବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ ୨୫ – ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସପନାଙ୍କ ନେଟ୍ ୱର୍ଥର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୫୦କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ । ହରିୟାଣାର ନୃତ୍ୟ ରାଣୀ ସପନାଙ୍କର ଦିଲ୍ଲୀର ନଜଫଗଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରହୁଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସପନା ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କର ଦାମୀ କାର କିଣିବା ଏକ ସଉକ । ତାଙ୍କ କାର ଗୁଡିକରେ ଅଡି କ୍ୟୁସେଭେନ ଫୋର୍ଡ ଏବଂ ବିଏମଡବ୍ଲୁ ସେଭେନ ସିରିଜ କାର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ଯଦି ସପନାଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ବିଷୟରେ କହିବା ତେବେ ପୂର୍ବର ସପନା ଏବଂ ଆଜିର ସପନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆକାଶ ପାତାଳ ଫରକ । ଦାମୀ ପୋଷାକ, ଦାମୀ ଗାଡି ଏବଂ ଦାମୀ ଘର, ସପନା ହରିୟାଣାର ସୁପରଷ୍ଟାର ଲିଷ୍ଟରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ।

ସପନା ୨୦୧୭ରେ ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୧ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ଶୋ’ରୁ ମଧ୍ୟ ସପନା ଚୌଧୁରୀ ଖୁବ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ । ଏହି ଶୋ’ ପରେ ସପନା ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହେଲେ । ନିକଟରେ ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କର ଚୋରା ବିବାହ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି ।

ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୦ରେ ହରିୟାଣାର ଅଭିନେତା ତଥା ଗାୟକ ବିର ସାହୁଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତରେ ବିବାହ କରି ସପନା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଆହୁରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଲା ଯେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ଆସିବା ବେଳକୁ ସେ ମାଆ ହୋଇ ସାରିଥିଲେ । ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ରେ ସପନା ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *