ଅନୁଷ୍କା-ବିରାଟଙ୍କ ଝିଅ ତୈମୁରର କ୍ୟାରିୟର ବର୍ବାଦ କରିଦେଇଛି କି ? ଦେଖନ୍ତୁ Funny mimes

ଅନୁଷ୍କା-ବିରାଟଙ୍କ ଝିଅ ତୈମୁରର କ୍ୟାରିୟର ବର୍ବାଦ କରିଦେଇଛି କି ? ଦେଖନ୍ତୁ Funny mimes

ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଏବଂ କରିନା କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ତୈମୁର ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ସର୍ବଦା ନମ୍ବର ୱାନ୍ ଷ୍ଟାର୍ kid ରୂପେ ରହିଛନ୍ତି । ତୈମୁରର ଜନ୍ମରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ସର୍ବଦା ମିଡିଆର ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଝିଅ ଜନ୍ମ ହେବାପରେ ତୈମୁରଙ୍କ ଏହି ନମ୍ବର ୱାନ୍ ସ୍ଥାନ ବିପଦରେ ପଡିପାରେ । ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି ଅଟନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସୂଚୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡର ନମ୍ବର ୱାନ୍ ଷ୍ଟାର୍ kid ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ନେଇ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମିମ୍ସ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବ୍ୟଙ୍ଗ (ମିମ୍ସ)ରେ ତୈମୁରଙ୍କ ଷ୍ଟାର୍ kidର ଛବିକୁ ବ୍ୟାଘାତ ପହଞ୍ଚିବାର କଥା କୁହାଯାଇଛି । ଏହି ବ୍ୟଙ୍ଗ ବହୁତ ମଜାଦାର ଅଟେ । ଏହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ହସ ବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ କୌଣସି ବିଳମ୍ବ ନକରି ଏହାକୁ ଦେଖିବା ।

ଲାଗୁଛି କି ତୈମୁରଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଶେଷ ହୋଇଗଲା :

ବର୍ତ୍ତମାନ ତୈମୁରଙ୍କ ମିଡିଆ କଭରେଜ ମଧ୍ୟ ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଝିଅ ହୋଇପାରେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କର ଅଣ୍ଡରଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ହେବା ହିଁ ଭଲ ଅଟେ ।

ବିରୁଷ୍କାଙ୍କ ଝିଅ ଆସିବା ପରେ ତୈମୁର ବେକାର ହୋଇଯିବ । ଅର୍ଥାତ ତାଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ଵ ଦେବେ ନାହିଁ ।

ତୈମୁର ଭାଇ, ଆପଣଙ୍କ କାମ ସମାପ୍ତ ହୋଇସାରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମେ ପାଠପଢ଼ାରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମ କାମ ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଝିଅ ସମ୍ଭାଳି ନେବ ।

କିଛି ଲୋକ ଏହି କଥାରେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଯେ, ବିରୁଷ୍କାଙ୍କ ଝିଅ ଆସିବା ପରେ ମିଡିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ତୈମୁରଙ୍କ ଫଟୋ ଛାଡିବା ବନ୍ଦ କରିଦେବ ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ୧୧ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୦କୁ ଏକ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି କଥାର ସୂଚନା ନିଜେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେହି ଦିନଠାରୁ ତୈମୁରଙ୍କୁ ନେଇ ଦର୍ଶାକବୃନ୍ଦ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବ୍ୟଙ୍ଗ ହେବାର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ଏହା ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛନ୍ତି ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମିଡିଆରେ ତୈମୁରଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଝିଅ ଆଡକୁ ସିଫ୍ଟ ହୋଇଯିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *