ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର, ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ! କରନ୍ତି ଏହି କାମ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ହେବ ନାହିଁ …

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର, ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ! କରନ୍ତି ଏହି କାମ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ହେବ ନାହିଁ …

ଯଦି ଆମେ ବଲିଉଡରେ ଆକ୍ସନ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଯେଉଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଭଲ ଆକ୍ସନ ଅଛି, ତାହା ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହୋଇଛି । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ତାଲିକାରେ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ଆକ୍ସନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ । ଯଦି ଆପଣ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିଥିବେ, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ସେ କେତେ ଚମତ୍କାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତି, ତାହା ଗୋଲମାଲ ସିରିଜ ହେଉ କିମ୍ବା ଦିଲୱାଲେ, ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ତାଙ୍କର ଆକ୍ସନର ଯାଦୁ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ।

ରୋହିତ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ମାଙ୍ଗାଲୋର ସହରର ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପିତା, ହିନ୍ଦୀ ଏବଂ କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣାଶୁଣା ଆକ୍ସନ ମାଷ୍ଟର ଏମ ବି ଶେଟ୍ଟୀ ବି କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ରୋହିତ ପିଲାଦିନରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନୟ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ତେଣୁ ସେ ଆରମ୍ଭରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଯଦିଓ ସେ କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଛୋଟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯିଏ କି ରୂପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସେ କାମ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ମାୟା ଏବଂ ଉଭୟ ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳେ ନାହିଁ ।

କାରଣ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାୟା ଲାଇମଲାଇଟରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାୟାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ସେ ଏହି କାମ କରନ୍ତି । ମାୟା ଲାଇମଲାଇଟ ଦୁନିଆରୁ ଦୂରରେ ରହି ଏକ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଚାକିରି କରିବାକୁ ବାଛିଛନ୍ତି । ବିଶ୍ୱାସ ନହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ସତ୍ୟ ଯେ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାୟା ଜଣେ ବ୍ୟାଙ୍କର ଅଟନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ମାୟାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଇଶାନ ନାମକ ଏକ ୧୦ବର୍ଷର ପୁଅ ଅଛି । ଇଶାନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମା ପରି ଲାଇମଲାଇଟ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରକିଡ ମାନଙ୍କ ପରି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନଜର ଆସନ୍ତି ନାହିଁ । ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାୟାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *