ଅତିଶୀଘ୍ର ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ଫିକା ପଡିଯାଇଥିଲା ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ କଳାକାରଙ୍କ ! କିଏ ମାତ୍ର ୭ମାସରେ ତ କିଏ ୧୧ ମାସରେ ହେଲେ ଅଲଗା…

ଅତିଶୀଘ୍ର ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ଫିକା ପଡିଯାଇଥିଲା ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ କଳାକାରଙ୍କ ! କିଏ ମାତ୍ର ୭ମାସରେ ତ କିଏ ୧୧ ମାସରେ ହେଲେ ଅଲଗା…

ବିବାହର ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ଏହା କୁହାଯାଏ କି, କୌଣସି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଥାଏ । ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି କି ବିବାହର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ଜୀବନରେ ଏପରି ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯାଏ, ଯେଉଁଥିରୁ ଆମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଜ୍ଞାତ ହୋଇ ରହିଥାଉ ଏବଂ ଯଦି ଏକ ଭଲ ଜୀବନସାଥୀ ଆମକୁ ମିଳିଯାଏ ତେବେ ବିବାହ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରେ ଏବଂ ଯଦି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ନହୁଏ, ତେବେ ନିଜ ଭିତରେ ହିଁ କଷ୍ଟ ପାଇବେ ।

କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ଏହା ଘଟେ କି ବିବାହ ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଚାହିଁଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତଥାପି ତାଙ୍କୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଏପରି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାଙ୍କ ବିବାହ ବହୁତ କମ୍ ସମୟରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ।

୧) ରେଖା

ନିଜ ସମୟର ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହିଥିବା ରେଖା ଆଜି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଦୁରେଇ ରହିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ନିଜର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଯୋଗୁଁ ସେ ଖବର ଏବଂ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପ୍ରାୟତଃ ଆସିଥାନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ରେଖା ୧୯୯୦ରେ ମୁକେଶ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯିଏକି ବୃତ୍ତିରେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରେଖାଙ୍କ ଏହି ବିବାହ ମାତ୍ର ୭ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହିଁ ଚାଲିଲା ଏବଂ ପରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ଆଉ ଏକ ଦିନ ଖବର ଆସିଲା କି ମୁକେଶ ନିଜକୁ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି ।

୨) ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀ

୯୦ଦଶକର ଅତି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଶିଖରକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ସାଥ୍ ଛାଡିଦେଲା । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ଦିବ୍ୟା ମାତ୍ର ୧୮ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସାଜିଦ ନାଦିଆଡୱାଲା ଥିଲେ । ବିବାହର ମାତ୍ର ୧୧ମାସ ପରେ ଏହି ଖବର ଆସିଲା କି ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିବ୍ୟା ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି ।

୩) ମନୀଷା କୋଇରାଲା

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୀଷା କୋଇରାଲା ମଧ୍ୟ ନିଜ ସମୟରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ରହିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ୨୦୧୦ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୀଷା ଜଣେ ନେପାଳୀ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କ ନାମ ସମ୍ରାଟ ଦହଲ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ୨ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କର ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଏବଂ ଆଉ କିଛି ମାସ ପରେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ ।

୪) ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟ

‘ସନମ’ରେ ଏବଂ ‘ଜୁନିନିୟତ’ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିବା ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ କିଛି ଏହିଭଳି ରହିଥିଲା । ସେ ନିଜର ପ୍ରେମିକା ଶ୍ୱେତା ରୋହିରାଙ୍କ ସହ ୨୦୧୫ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ବିବାହ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ଭିତରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ତଥାପି ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହି ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପର ସହିତ ସାଙ୍ଗ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ।

୫) ଯୋଗିତା ବାଲି

ବଲିଉଡର ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ଲେବାକ ଗାୟକ କିଶୋର କୁମାର ନିଜ ଗୀତ ଦ୍ଵାରା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ନିଜର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିଚୟ ସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିବାକୁ ପଡିଥିଲା । କିଶୋର କୁମାର ନିଜ ଜୀବନରେ ଗୋଟିଏ ଦୁଇଟା ନୁହେଁ ଚାରୋଟି ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ତୃତୀୟ ଥର ତାଙ୍କୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଗ୍ୟତା ବାଲି ମିଳିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୨ବର୍ଷରେ ତାଙ୍କର ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଚତୁର୍ଥ ଥର ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *