ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଖଳନାୟକଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି ବିବାହ ! ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ କିଏ ଏହି ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି…

ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଖଳନାୟକଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି ବିବାହ ! ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ କିଏ ଏହି ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି…

ଆମର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିର୍ମିତ ହେଉଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମରେ ଯେତିକି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ହିରୋଙ୍କ ଅଟେ ସେତିକି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଖଳନାୟକଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଅଟେ ଏବଂ ଯେତିକି ସୁନ୍ଦରରେ ହିରୋ ନିଜର ଭୂମିକା କରିଥାନ୍ତି, ସେହିଭଳି ଖଳନାୟକଙ୍କ ଭୂମିକା ମଧ୍ୟ ଆମେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ଅଭିନେତା କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଆମର ବଲିଉଡରେ ଏପରି ଅନେକ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଖଳନାୟକର ଭୂମିକା ଏପରି ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି କି ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବାସ୍ତବ ଜୀଵନରେ ମଧ୍ୟ ଖଳନାୟକ ଭାବିଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଖଳନାୟକର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ଅତି ସରଳ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଖଳନାୟକଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିସ ଅଟନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ।

୧) ରେନୁକା ଶାହାନେ ଏବଂ ଆଶୁତୋଷ ରାଣା

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଆଶୁତୋଷ ରାଣା ଯିଏକି ବଲିଉଡର ଅନେକ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମରେ ଖଳନାୟକର ଭୂମିକା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବଲିଉଡ ସହିତ ସେ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ଖଳନାୟକର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେନୁକା ଶାହାନେଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ରେନୁକା ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହିଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ଯୋଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ ।

୨) ପୋନି ବର୍ମା ଏବଂ ପ୍ରକାଶ ରାଜ

ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଯିଏକି ବଲିଉଡର ବହୁତ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଖଳନାୟକର ଭୂମିକାରେ ବହୁତ ଭଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ପୋନି ବର୍ମା ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ଯିଏକି ଜଣାଶୁଣା କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଅଟନ୍ତି ।

୩) ଡ୍ୟାନି ଡେନଜୋଙ୍ଗପା ଏବଂ ଗାବା ଡେନଜୋଙ୍ଗପା

ଡ୍ୟାନି ଡେନଜୋଙ୍ଗପା ଯିଏକି ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଖଳନାୟକ ରହିସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସିକିଂର ରାଜକୁମାରୀ ଗାବା ଡେନଜୋଙ୍ଗପା ସହ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।

୪) କ୍ରତିକା ସେଙ୍ଗର ଏବଂ ନିକିତିନ ଧୀର

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ପଙ୍କଜ ଧୀରଙ୍କ ପୁଅ ନିକିତିନ ଧୀର ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରତିକା ସେଙ୍ଗରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ରତିକା ଟିଭି ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ।

୫) ସୋନୁ ସୁଦ ଏବଂ ସୋନାଲି

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଖଳନାୟକ ଏବଂ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ ଏବଂ ସୋନୁ ସୁଦ କେବଳ ରିଲ ଜୀବନର ହିରୋ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସେ ତାଙ୍କର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ବାସ୍ତବ ଜୀବନର ହିରୋ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସୋନାଲିଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଯିଏକି ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ।

୬) ପରେଶ ରାୱଲ ଏବଂ ସ୍ବରୂପ ସଂପତ

ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ପରେଶ ରାୱଲ ନିଜର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ଦ୍ଵାରା ବଲିଉଡରେ ନିଜର ଏକ ଅଲଗା ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସ୍ଵରୂପ ସଂପତଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଯିଏକି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ।

୭) ଗୁଲଶନ ଗ୍ରୋଭର ଏବଂ କାଶୀଶ ଗ୍ରୋଭର

ଗୁଲଶନ ଗ୍ରୋଭର ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ବହୁତ ଫିଲ୍ମରେ ଖଳନାୟକର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କାଶୀଶ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ସହିତ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କାଶୀଶ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ।

୮) ଶିବାଙ୍ଗୀ କୋଲହାପୁରେ ଏବଂ ଶକ୍ତି କପୁରେ

ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଶକ୍ତି କପୁର ଯିଏକି କମେଡି ଠାରୁ ଖଳନାୟକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭିନୟ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଠିକ ଭାବରେ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିବାଙ୍ଗୀ କୋଲହାପୁରେଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଶିବାଙ୍ଗୀ କୋଲହାପୁରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁରେଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ।

୯) ପୂଜା ବତ୍ରା ଏବଂ ନବାବ ଶାହା

ନବାବ ଶାହା ଯିଏକି ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଖଳନାୟକର ଭୂମିକା ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ପୂଜା ବତ୍ରାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଯିଏକି ବଲିଉଡର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *