ନିଜ ସ୍ବପ୍ନର ଘରକୁ ସଜାଇବା ସହିତ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ବେବୋ ଗାର୍ଲ କରୀନା !

ନିଜ ସ୍ବପ୍ନର ଘରକୁ ସଜାଇବା ସହିତ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ବେବୋ ଗାର୍ଲ କରୀନା !

ବଲିଉଡର ବେବୋ ଗାର୍ଲ କରୀନା କପୂର ଖାନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ନିଜ ଗର୍ଭଧାରଣକୁ ନେଇ ଶିରୋନାମାରେ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଫୋଟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । କହିରଖୁଛୁ କି କରୀନା କପୂର ଖାନ୍ ଏବଂ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ପିତା ମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର କପୂର ପରିବାରକୁ ଜଣେ କୁନି ଅତିଥି ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହିପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମଗ୍ର ପରିବାରରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଲାଗି ରହିଛି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ କରୀନାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶିଶୁକୁ ବହୁତ ଉତ୍ସୁକତାର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ କି ନିକଟ ଅତୀତରେ କରୀନା ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫୋଟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନର ସହିତ ନିଜ ନୂଆଁ ଘରର ଡିଜାଇନ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା କୁହାଯାଉଅଛି କି ନିଜର ଏହି ନୂତନ ଘରକୁ କରୀନା ନିଜର ସ୍ୱପ୍ନର ଘର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରିବା ସହିତ କରିନା ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ଏହା ତାଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନର ଘର ଅଟେ ।

କହିରଖୁଛୁ କି ବର୍ତ୍ତମାନ କରୀନା ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ମୁମ୍ବାଇର ଫାର୍ଚ୍ୟୂନ ହାଇଟରେ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଘରଟି ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ଘର ଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂରରେ ହିଁ ଅବସ୍ଥିତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନୂତନ ଘରର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁତ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି ଏବଂ ନିଜର ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଘରକୁ କରୀନା ନିଜ ମନ ମୁତାବକ ସଜାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ଘରେ କୌଣସି ମଧ୍ୟ ଜିନିଷର ଅଭାବ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ କି ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଘରର ଫୋଟ ସହିତ କରୀନା ଘର ଭିତରର ମଧ୍ୟ କିଛି ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଘରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ନୂତନ ଘରର ପାଠାଗାର । ତାଙ୍କ ପାଠାଗାରର ଫୋଟ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଦେଖାଇଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ କି ଉଭୟ କରୀନା ଏବଂ ସୈଫଙ୍କ ପାଇଁ ଘରର ଏହି ପାଠାଗାର ସମସ୍ତ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ଅଟେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଏହି ସ୍ଥାନରେ ହିଁ ସେମାନଙ୍କ ଅବକାଶ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ କି କରୀନା ବହି ପଢ଼ିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଖାଲି ସମୟରେ ନିଜ ପାଠାଗାରରେ ବହି ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ସମୟରେ ପୁସ୍ତକ ପଢ଼ିବା ସହିତ ନିଜ ଫୋଟ ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ଯଦି କରୀନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ତେବେ ବେବୋ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଖାଲିରେ ବସି ନାହାଁନ୍ତି । ସବୁଦିନ ପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜକୁ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତି କି, ଯଦି ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ ମାଁ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଜନ୍ମିତ ଶିଶୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ରହିବ ।

କହିରଖୁଛୁ କି ନିକଟ ଅତୀତରେ କରୀନା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଲାଲ ସିଂ ଚଡ୍ଢାର” ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଟିଭି ଶୋ “ୱାଟ୍ ଉମେନ୍ ୱାଣ୍ଟ” ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସମସ୍ତ କୈଫ ବିଜ୍ଞାପନରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କରୀନା ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିକଟ ଅତୀତରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ନୂତନ ବର୍ଷ ଉତ୍ସବ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ମାନେ ମଜାଳିଆ ଅନ୍ଦାଜାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *