ଲାଇମଳାଇଟରେ ଚଞ୍ଚଳ ଏବଂ ଖୁସି ରହୁଥିବା ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏକାକୀ ଜୀବନ ଅତିଭିତ କରନ୍ତି ।

ଲାଇମଳାଇଟରେ ଚଞ୍ଚଳ ଏବଂ ଖୁସି ରହୁଥିବା ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏକାକୀ ଜୀବନ ଅତିଭିତ କରନ୍ତି ।

ବିବାଦୀୟ କୁଇନ୍ ତଥା ଡ୍ରାମା କୁଇନ୍ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଏବେ “ବିଗ୍-ବସ୍” ଘରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ “ବିଗ୍-ବସ୍” ଶୋ’ରେ ରାଖୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଇତି ମଧ୍ୟରେ “ବିଗ୍-ବସ୍”ର ୧୪ ତମ ସିଜନ୍ ଚାଲିଛି ଏବଂ ରାଖୀ ଏହି ରିଆଲିଟି ଶୋ’ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିସାରିଛନ୍ତି । ରାଖୀ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଟିକ୍ସ ସହିତ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କର ଖୁବ୍ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ମଧ୍ୟ ରାଖୀଙ୍କ “ବିଗ୍-ବସ୍”କୁ ଆସିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ କହୁଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏପରି କିଛି ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଯାହା ରାଖୀଙ୍କ ଉପରେ ପରିବେଶିତ ଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଖବରର ଉତ୍ସ ହେଉଛନ୍ତି ରାହୁଲ ମହାଜନ । ରାହୁଲ ମହାଜନ ନିଜେ ଆଜିକାଲି “ବିଗ୍-ବସ୍” ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରାଖୀ ଗୋଟିଏ ପଟେ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହସାଇଉଥିବା ସ୍ୱଭାବର ନଜର ଆସନ୍ତି କିନ୍ତୁ ନିଜ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସେ ବହୁତ ଏକା ପଡିଯାଇଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରାହୁଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ ପ୍ରାୟ ୧୨ ବର୍ଷ ଧରି ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଉତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ଭାବେ ରହିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରାଖୀ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଏପରି ଚକିତ କରିବା ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରନ୍ତି ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ରାହୁଲ, ସୋନାଲି ଫୋଗାଟ ଏବଂ ଅର୍ଶୀ ଖାନଙ୍କୁ ଏହା ପଛର କାରଣ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବଳ ଥରେ ରାଖୀଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଳ୍ପ ସମୟ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ରାଖୀ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରିଥିଲେ । ଏଥିରୁ ଜାଣିବା ଯଥେଷ୍ଟ ଯେ ରାଖୀ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ କେତେ ଏକୁଟିଆ ରୁହନ୍ତି ।

୨ ବର୍ଷ ଧରି ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଭେଟି ନାହାଁନ୍ତି

ରାହୁଲ, ରାଖୀଙ୍କ ଦୁଃଖ ବିଷୟରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ରାଖୀ ରିତେଶ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବହୁ ବର୍ଷର ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟେ ଏକାଠି ରାତି ବିତାଇ ନାହାଁନ୍ତି । ଏପରିକି ହନିମୁନ୍‌ ମଧ୍ୟ କରିନାହାଁନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଗତ ୨ ବର୍ଷ ଧରି ରାଖୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରିତେଶଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟି ନାହାଁନ୍ତି ।

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରାଖୀଙ୍କ ନିକଟରେ କେହି ନଥାନ୍ତି ଯିଏ ତାଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଠିକ୍ ସେ ବୁଝିପାରିବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିପାରିବ । ଏବଂ ଏହା ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ବଡ କାରଣ ଯେଉଥିପାଇଁ ରାଖୀ ପ୍ରାୟତଃ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବାରେ ନିୟୋଜିତ ଥାନ୍ତି ।

ପିଲାଦିନେ ରାଖୀଙ୍କୁ ମାରୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ପିତା

ପିଲାଦିନ ବିଷୟରେ ରାହୁଲ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ପିଲାଦିନେ ରାଖୀଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମାଡ ମାରୁଥିଲେ, ଯାହାର କାରଣ ହେଉଛି ରାଖୀଙ୍କ ନୃତ୍ୟ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା ରାଖୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ନୃତ୍ୟ ଶିଖିବାକୁ ବାରଣ କରୁଥିଲେ କାରଣ ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ସମାଜର କିଛି ଭୁଲ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପରି ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଥିଲା । ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ମନକୁ ଅଧ୍ୟୟନ ଦିଗରେ ନିୟୋଜିତ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *