ଭଦୋହିର ଝିଅ ପାଇଁ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ସାଜିଲେ ଭଗବାନ ! ଅଭିନେତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେଲା ଶଲ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା, ମିଳିଲା ନୂତନ ଜୀବନ ।

ଭଦୋହିର ଝିଅ ପାଇଁ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ସାଜିଲେ ଭଗବାନ ! ଅଭିନେତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେଲା ଶଲ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା, ମିଳିଲା ନୂତନ ଜୀବନ ।

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ କରୋନା କାଳରେ ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭବ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜର ଦୟାଳୁ ଓ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଲଗାତାର ଅସହାୟ ଲୋକମାନେ ଏମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ସର୍ବଦା ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତି । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଝିଅକୁ ନୂତନ ଜୀବନ ମିଳିପାରିଲା । ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଚାଇଦେଉଛୁ ଯେ ବଲିଉଡ଼ର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭଦୋହି ଝିଅଙ୍କ ମେରୁଦଣ୍ଡର ସଫଳ ସର୍ଜରୀ ହେଲା । ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଉଠାଇଛନ୍ତି ।

ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଆହତ

ଏହି ମାମଲା ୟୁପିର ଭଦୋହି ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ । ଯେଉଁଠାରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଚେଷ୍ଟାରୁ ଏକ ଯୁବତୀଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା ହୋଇ ପାରିଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଚାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଭଦୋହିର ଓରାଇ ତହସିଲର ଘୋଷିଆ ଗାଆଁର ଜଣେ ଯୁବତୀ ୨୦ ଏପ୍ରିଲକୁ ଏକ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଓ ପାଦରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା, ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ଯୁବତୀର ମେରୁଦଣ୍ଡକୁ ବହୁତ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଦୁର୍ଘଟଣା କାରଣରୁ ଏହି ଯୁବତୀ ଏତେ ଅସହାୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ବିଛଣାରୁ ଉଠି ପାରୁନଥିଲେ । ନିଜ ଶରୀରରୁ ଅସହାୟ ଏହି ଯୁବତୀ ପାଖାପାଖି ୩ ମାସରୁ ବିଛଣାରେ ଅସହାୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ି ରହିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମାତାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରି ନେଇଥିଲେ । ସାବତ ମାଁ ତାହାର ଖାଦ୍ୟପେୟ ସବୁ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ସାହାଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଗଲା । ଯେତେବେଳେ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଏହି ଝିଅଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ତରଳି ଗଲା ଏବଂ ଏହାର ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ।

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭଦୋହିର ଝିଅର ହେଲା ସଫଳ ସର୍ଜରୀ

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଆଗରୁ ହିଁ ଗରିବ ଓ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଗବାନ ସାଜି ଯାଇଛନ୍ତି । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ଭଦୋହିଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମହାପୁରୁଷ ସାଜିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ଯୁବତୀକୁ ସୁସ୍ଥ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଲେ । ଅଭିନେତାଙ୍କ ଟିମ୍ ଏହି ଯୁବତୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଚାଇଦେଉକି ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କରନାଲକୁ ଏହି ଯୁବତୀ ଆସିଗଲେ ଓ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଆବଶ୍ୟକ ଚିକିତ୍ସିତ ଯାଞ୍ଚ ପରେ ରବିବାର ଦିନ ସର୍ଜରୀ ହେଲା । ବିର୍କ ହସ୍ପିଟାଲର ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର ଡାକ୍ତର ବଳବୀର ବିର୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନ୍ୟୁରୋ ସର୍ଜନ ଡାକ୍ତର ଅଶ୍ବିନୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ଟିମ ସର୍ଜରୀ କଲେ ।

ଏହା ଅଟେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାହାଣୀ

ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଭଦୋହି ନିବାସୀ ଅଟନ୍ତି, ଯାହାର ନାମ ପ୍ରତିଭା ଅଟେ । ତାଙ୍କ ପିତା କାର୍ପେଟ ରପ୍ତାନୀର କାମ କରୁଥିଲେ। ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟବହାର କିଛି କିଛି ଠିକ୍ ନଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ଯୁବତୀ ସହିତ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଲା ସେତେବେଳେ ପିତା ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଛିଡ଼ା ହେଲେ ନାହିଁ । ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ମାଁ ଦୁନିଆକୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ପିତା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିନେଲେ । ତେବେଠାରୁ ସେ ନିଜ ଜୀବନ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି । ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବା ପରେ ସେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲର ରେ କାମ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କାମକୁ ଆସିବ ଯିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ବସ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଗଲା । ପାଖାପାଖି ୩ ମାସରୁ ସେ ଅସହାୟ ଅବସ୍ଥାରେ ବିଛଣାରେ ପଡ଼ି ରହୁଥିଲେ । କୌଣସି ଚିହ୍ନା ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଭିଡ଼ିଓରେ ପ୍ରତିଭାଙ୍କ ଆବେଦନ ଟ୍ୱିଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କଲେ । ସେତେବେଳେ ଶେଷରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଦେବଦୂତ ହୋଇ ସାମନାକୁ ଆସିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *