ଦିଶା ପଟାନୀ ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେଉଁ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି, ଅନୀଲ କପୁର ନେଶନାଲ ଟିଭିରେ ଖୋଲିଲେ ରହସ୍ୟ

ଦିଶା ପଟାନୀ ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେଉଁ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି, ଅନୀଲ କପୁର ନେଶନାଲ ଟିଭିରେ ଖୋଲିଲେ ରହସ୍ୟ

ଟାଇଗର୍ ଶ୍ରଫ୍ ଏବଂ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ କାହାକୁ ଅଛୁପା ନାହିଁ । ଏହି ଦୁଇ କଳାକାରଙ୍କୁ ଅନେକ ଅବସରରେ ଏକାଠି ଦେଖାଯାଇଛି । ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କର ଯୋଡ଼ି ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଅଟେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ଅଫିସିଆଲ୍ କରିନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଏବିଷୟରେ ପଚରାଯାଏ, ସେତେବେଳେ ଏହି ଉତ୍ତର ମିଳିଥାଏ କି ଆମେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟୁ । ତେବେ ଅଭିନେତା ଅନୀଲ କପୁର ଭୁଲରେ ଉଭୟଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଏକ ଈଶାରା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ନିକଟରେ ଅନୀଲ କପୁର “ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ”କୁ ଆସିଥିଲେ । ଏଠାରେ କଥା କଥାରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଭୁଲରେ ଦିଶା ଏବଂ ଟାଇଗରଙ୍କର କଥାକୁ ନେଇ ଏଭଳି କିଛି କଥା ବାହାରି ଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉଭୟଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅନୁମାନ କରିଦେଇଥିଲେ । କପିଲ, ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କୁ ଶୋ’ରେ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ କେଉଁ ଅଭିନେତା କିମ୍ବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କର ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କର ଖାଦ୍ୟର ରେସିପି ଚୋରି କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ ।

ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ ଅନୀଲ କପୁର୍ ଟାଇଗର୍ ଶ୍ରଫ୍ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ କହିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ସେହି ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ସହ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କାମ କରୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି କି ଟାଇଗରଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଦିଶାଙ୍କ ସହ କାମ କରିସାରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୀଲ ଏହା କହିବା ପରେ ଆଉ କିଛି କହିଥାନ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଭୁଲର ଅନୁମାନ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଏହି କଥାକୁ କଭର କରି କହିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ କି ଟାଇଗର ଏବଂ ଦିଶା ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ଦିଶାଙ୍କର ଡାଇଟ ନେବି ।

ଅନୀଲ କପୁର ତାଙ୍କର ସେହି ଦିଶା କଥାକୁ କଭର କରିନେଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ଏହି କଥାକୁ ଧରି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅନୁମାନ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ଯେ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ତେବେ କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଅନୀଲ ଆହୁରି ଅନେକ କଥାର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, କପିଲ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ କି ଆପଣ କେଉଁ କଳାକାରଙ୍କର ୱାର୍ଡରୋବ ଚୋରି କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ତେବେ ମୁଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କର ସମସ୍ତ ପୋଷାକ ଚୋରି କରିନେବି । ସେ ଭାରତର ମହାନ କଳାକାର ଅଟନ୍ତି । ଜଣାନାହିଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ କେତେ ପୋଷାକ ଥିବ ।

ଦିଶା ଏବଂ ଟାଇଗରଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଉଭୟଙ୍କୁ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏକାଠି ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଦେଖା ଯାଇଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କର ଏକାଠି ଗୋଟିଏ ଫୋଟ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ମାଳଦ୍ଵୀପର ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲା । କୁହାଯାଉଛି ସେ, ସେମାନେ ଏକାଠି ଛୁଟି ମନାଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏଥିସହିତ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ ପେପ୍ସିର ଏକ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଏକାଠି ଦେଖା ଯାଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *