ନିୟା ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇରେ କିଣିଲେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଅପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ରହୁଛନ୍ତି ଏହି ସୁନ୍ଦର ଘରେ !

ନିୟା ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇରେ କିଣିଲେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଅପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ରହୁଛନ୍ତି ଏହି ସୁନ୍ଦର ଘରେ !

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିୟା ଶର୍ମା ନିଜ ଗ୍ଲେମର୍ସ ଲୁକ ଓ ଜବରଦସ୍ତ ଶୈଳୀକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଖବରରେ ରୁହନ୍ତି । ନିୟା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି ଓ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜର ଲେଟେଷ୍ଟ ଫଟୋ ଓ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରି ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ଅପଡେଟ କରନ୍ତି । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ନୂତନ ବର୍ଷରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଘର କିଣିଛନ୍ତି ଯାହାର ସୂଚନା ସେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଜରିଆରେ ଦେଇଥିଲେ ।

ନିୟା ଶର୍ମା ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଅପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ମାଲିକ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ନିଜେ ନିୟା ନୂତନ ବର୍ଷରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ହେପ୍ପୀ ନ୍ୟୁଜକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ କୁ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ନୂତନ ଘରେ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋକୁ ପୋଷ୍ଟ କଲେ । ନିୟା ନିଜ ବାଲକନୀରୁ ଗର୍ଜିୟସ ବ୍ୟୁ ସେୟାର କଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମୁମ୍ବାଇ ଦେଖାଯାଉଛି ।

ଫଟୋରେ ନିୟା କଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷକ ପିନ୍ଧି ନିଜ ଘରର ବାଲକନିରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଫଟୋ ଦେଖି ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଶେଷରେ ନିଜ ସ୍ବପ୍ନର ଘର ମିଳିଗଲା । ନିୟା ପୋଷ୍ଟର କେପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି-ନୂଆ ଘରେ ରହିବା ପାଇଁ’ ହେପ୍ପୀ ୨୦୨୧ ଚେଷ୍ଟା ବେକାର ଯାଏ ନାହିଁ । ସମସ୍ତେ ଏହି ବର୍ଷରେ ଶିଖିଛନ୍ତି ଯେ କଣ ଲୋକଙ୍କ ଜଣା ଯେ ଏହା ଜାଣିବା ଦରକାର । ନିୟା ନୂତନ ଘର ନେବା ଖବରରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଓ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛନ୍ତି ।

ନିୟା ଶର୍ମା ଟେଲିଭିଜନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି । ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସ ଶୋ ଏକ ହଜାରୋ ମେରି ବହନା ହେରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପରେ ନିୟାକୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ମିଳିଲା । ଏହା ପରେ ନିୟା ରବି ଦୁବେ ସହ ଜମାଇ ରାଜାରେ ନଜର ଆସିଲେ ।

ନିୟା ଟିଭି ଜଗତର ‘ନାଗିନ’ ଭଳି ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ପାଦ ରଖିଲେ ଓ ଶୋ’ର ସିଜନ ୪ରେ କାମ କଲେ । ନିୟା ଖୁବଶୀଘ୍ର ଜମାଇ ରାଜା ୨.୦ ସହିତ ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହା ଜି ୫ରେ ନଜର ଆସିବ । ଜମାଇ ରାଜାର ନୂତନ ଭର୍ଜନରେ ନିୟା ଶର୍ମା ଓ ରବି ଦୁବେଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ହଟ୍ ସିନ ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *