ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲାଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପୋଷାକ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟର ସ୍ପନ୍ଦନକୁ କମାଇଦେଲା !

ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲାଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପୋଷାକ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟର ସ୍ପନ୍ଦନକୁ କମାଇଦେଲା !

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ହଟ୍ ଛବିକୁ ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ଲାଇମଲାଇଟରେ ଆସିଥାନ୍ତି । ଉର୍ବଶୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓଗୁଡିକୁ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରଥାନ୍ତି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଉର୍ବଶୀ ନିଜର ଆଉ କିଛି ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ମରୁନ ରଙ୍ଗର ଲମ୍ବା ପୋଷାକରେ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ପୋଷାକ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମେକଅପ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲରୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ଶୈଳୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି । ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ପୋଜ ଦେବାର ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ । ତାଙ୍କର ହସ ମଧ୍ୟ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ଲାଇକ୍ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ହଜାର ହଜାର ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି , ଯେଉଁମାନେ କି ତାଙ୍କ ଫଟୋରେ ହୃଦୟ ଖୋଲି ଲାଇକ ଏବଂ କମେଣ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି । ଉର୍ବଶୀ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ନାମ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଲୁକ୍ ଏବଂ ଫଟୋ ସେୟାର ହେବା ମାତ୍ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାଏ । ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ନିଜର ଏକ ଅଲଗା ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ।

ଏଥିସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ- ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଭର୍ଜିନ ଭାନୁପ୍ରିୟା’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଗୀତ ‘ୱୋ ଚାନ୍ଦ କାହାଁ ସେ ଲାଓଗି’ ମଧ୍ୟ ନିକଟରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ଗୀତ ‘ତେରୀ ଲୋଡ ୱେ’ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି । କେବେଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କର ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ଲାକ୍ ରୋଜ୍’ର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ନିକଟରେ ଶେଷ ହୋଇଛି ।

ଯଦିଓ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ବିଶେଷ କିଛି କରୁନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ସେ ନିଜର ଅଲଗା ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିସାରିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା କି ସେ ଆଉ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସେ ଇଜିପ୍ଟର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ମହମ୍ମଦ ରମଦାନଙ୍କ ସହ ପରଦା ସେୟାର କରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *