ପ୍ରେମରେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ପ୍ରତାରଣା ! କ୍ରୋଧରେ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ ଆଗରେ ଏକ୍ସଙ୍କର କରିଥିଲେ ଅପମାନ …

ପ୍ରେମରେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ପ୍ରତାରଣା ! କ୍ରୋଧରେ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ ଆଗରେ ଏକ୍ସଙ୍କର କରିଥିଲେ ଅପମାନ …

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡି ହେବା ଏବଂ ଭାଙ୍ଗିବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ଏବଂ ପ୍ୟାଚଅପ୍ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଆଜିଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏହି ପ୍ରକାରର କିଛି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବ୍ରେକଅପ୍ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ । ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ କେଉଁ ଯୋଡିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଏକ୍ସକୁ ଅପମାନିତ କରିଥିଲେ, ତାହା ବିଷୟରେ ଆମେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ତାଲିକାରେ କେଉଁ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ନାମ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ଅଛି ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନ

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କିଏ ବା ନ ଜଣେ । ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଖୁବ ଭଲ ପାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାକୁ ନେଇ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଘୃଣା କରିଥିଲେ । ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସଲମାନ ଜଣେ ଅତି ହିଂସ୍ର ପ୍ରବୃତ୍ତିର ବ୍ୟକ୍ତି ।

ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ କଲ କରି ତାଙ୍କ ସହ ଓଲଟାସିଧା କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାମକୁ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ଯୋଡୁଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ହାତ ମଧ୍ୟ ଉଠାଉଥିଲେ ସବୁକିଛି ସହିବା ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଚୁପ୍ ରହିଲେ । ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ।

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚିତ। ଯେତେବେଳେ ଅକ୍ଷୟ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରି ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଶିଳ୍ପା ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଖୁବ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅକ୍ଷୟ କେବଳ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟକୁ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇଛନ୍ତି । ଭଗବାନ ଏହି ପ୍ରତାରଣା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ତାଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବେ ଏବଂ ଶିଳ୍ପା ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହିତ କେବେବି କାମ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଶପଥ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବଂ ବିବେକ ଓବରୋଇ

ବିବେକ ଓବରୋଇ ମଧ୍ୟ ଏକ ସମୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କର ଦିୱାନା ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବିବେକ କହିଥିଲେ ଯେ ସଲମାନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କଥା ଉପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ବିବେକଙ୍କୁ ‘ଅପରିପକ୍ୱ’ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଛିନ୍ନ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଅମୃତା ସିଂ

ଉଭୟ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଏବଂ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ବିବାହ ଏବଂ ବିଭେଦ ଖବର ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଥିଲା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସୈଫ ଅମ୍ରିତାଙ୍କଠାରୁ ଡିଭୋର୍ସ ନେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଅମୃତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର କହେକି ଆପଣ ନିକମ୍ମା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମା ଏବଂ ଭଉଣୀ ପାଇଁ ଅପମାନଜନକ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରେ, ତେବେ କେହି କେତେ ସହିପାରିବ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସୈଫଙ୍କୁ ଅମୃତା ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ସେ କରୀନାଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ।

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଠାରୁ ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ହ୍ରିତିକ ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କଙ୍ଗନା ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ମୂର୍ଖ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ଏହି କାରଣରୁ କଙ୍ଗନା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ଘୃଣା କରନ୍ତି ଏବଂ ପରସ୍ପରର ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଏବଂ ନେସ୍ ୱାଡିଆ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ନେସ୍ ୱାଡିଆଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଦେଖାଦେଇଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପ୍ରୀତି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ନେସ ତାଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେବା ସହ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ପ୍ରତି ଆଙ୍ଗୁଠି ଉଠାଉଥିଲେ ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁର

ବଲିଉଡର ସୁପରହିଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣବୀର କପୂରଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଥିଲେ, ଦୀପିକା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରଣବୀରଙ୍କୁ ପ୍ଲେବୟ ବୋଲି କହି ମଜା ଉଡାଇଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ରଣବୀର ଜଣେ ଉତ୍ତମ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି ।

ସାହିଦ କପୁର ଏବଂ କରୀନା କପୁର

ଉଭୟ ସାହିଦ କପୁର ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଏବଂ ବ୍ରେକଅପ୍ ର କାହାଣୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କରୀନା ସାହିଦଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସାହିଦ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କରୀନାଙ୍କୁ ବଳଦ ସହିତ ତୁଳନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ କରୀନାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଏହାର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ମିଳିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ କାହା ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରେମିକ ହୋଇପାରିବି ନାହିଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *