ଏହିପରି ଥିଲା ଟିଭି ପରଦାର ରାମ-ସୀତା ତଥା ଗୁରୁମିତ ଚୌଧୁରୀ ଏବଂ ଦେବିନାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ, ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି !

ଏହିପରି ଥିଲା ଟିଭି ପରଦାର ରାମ-ସୀତା ତଥା ଗୁରୁମିତ ଚୌଧୁରୀ ଏବଂ ଦେବିନାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ, ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି !

ଟିଭି କଳାକାର ଦେବିନା ବାନାର୍ଜୀ ଏବଂ ଗୁରୁମିତ ଚୌଧୁରୀ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ସୁଖୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ, ଯେଉଁମାନେ ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ ସୁଖ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସବୁ ସେତେବେଳେ ଘଟିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଦେବିନା ଏବଂ ଗୁରୁମିତ ପରସ୍ପରର ହାତ ଧରିଥିଲେ ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଥିଲେ । ଟିଭିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିବା ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେବିନା ଏବଂ ଗୁରୁମିତ ଚୌଧୁରୀ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି, ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ରହିବା ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ।

ଏହିପରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ

ଦେବିନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର କହିଥିଲେ ଯେ ଗୁରୁମିତ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପ୍ରେମିକର ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଆମ ଘରକୁ ବାରମ୍ବାର ଆସୁଥିଲେ। ଏହା ପରେ ମୋର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସେମାନଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ କଥାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକୁଟିଆ ହୋଇଯାଉଥିଲୁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରସ୍ପର ସହ କଥା ହେବା ଛଡା ଆମର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ନଥିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ଆମର ବନ୍ଧୁତା ବଢି ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେଇଗଲା। ମଜାର ବିଷୟ ଏହା ଯେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଗଲା କିନ୍ତୁ ଆମର ବିବାହ ହେଇଗଲା। ଏଥି ସହିତ ଗୁରୁମିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦେବିନାଙ୍କ ଆଗମନରେ ମୁଁ ଜଣେ ଭଲ ବନ୍ଧୁର ପାଇଛି, ଯାହାକୁ ମୁଁ ମୋର ମନକଥା ଖୋଲିକରି କହିପାରିବି । ଦେବିନାଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ମାସ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲି। ଏହା ପରେ ଆମେ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲୁ ।

ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ବହୁତ ଭଲ ବୁଝାମଣା

ଦେବିନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଗୁରୁମିତଙ୍କ ବିନା କିମ୍ବା ଗୁରୁମିତ ମୋ ବିନା ରହିପାରିବୁ ନାହିଁ । ଆମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରସ୍ପରର ମତ ନେଇଥାଉ । ଅଭିନୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ, ଆମେ ପରସ୍ପରର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମାଲୋଚକ ପରି ଦେଖୁ ଏବଂ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାଉ। ଏହା ଆମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ । ” ଏଥି ସହିତ ଗୁରୁମିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦେବିନା ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତିକୁ କିପରି ସହଜରେ ପରିଚାଳନା କରିବେ ଜାଣନ୍ତି । ଆମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ ଆମ ଭିତରେ ବହୁତ ଭଲ ବୁଝାମଣା ରହିଛି ।

ଗୁରୁମିତ ଚୌଧୁରୀ ଏବଂ ଦେବିନା ବାନାର୍ଜୀ ହେଉଛନ୍ତି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦମ୍ପତି

ଦେବିନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୁରୁମିତଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏକ୍ସଟ୍ରିମ ହୋଇଥାଏ । ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିନଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ତାଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ଯେ ଏକ୍ସଟ୍ରିମ୍ ବିନା ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । ସନ୍ତୁଳନ ପାଇଁ ମୁଁ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଏକ୍ସଟ୍ରିମ୍ ବିନା ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ ନାହିଁ । ଏଥି ସହିତ ଗୁରୁମିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଯାହା ବି କାମ କରେ ସେଥିରେ ଜୀବନ ଲଗାଇଦିଏ, ସିଏ ଅଭିନୟ ହେଉ କିମ୍ବା ନୀତିଦିନର କାର୍ଯ୍ୟ । ମୁଁ ଭଲ ଭାବେ ବ୍ୟାୟାମ କରେ, ଡାଏଟ ଚାର୍ଟର ଅନୁସରଣ କରେ ଏବଂ ଯେଉଁ ଦିନ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରେ ତାକୁ ମୋ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ କରିଥାଏ । ସେଦିନ ମୁଁ କିଛି କରେ ନାହିଁ, ଭଲ ଭାବେ ଖାଇଥାଏ । ମୋର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହିପରି ଅଟେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *