ଦୀର୍ଘ ମାସେ ପରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିଲେ ଭାଇ-ଭଉଣୀ- ରିୟା ଏବଂ ଶୋଭିକ ! ଖୋଜୁଛନ୍ତି ନୂଆ ଘର …

ଦୀର୍ଘ ମାସେ ପରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିଲେ ଭାଇ-ଭଉଣୀ- ରିୟା ଏବଂ ଶୋଭିକ ! ଖୋଜୁଛନ୍ତି ନୂଆ ଘର …

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ରିୟାଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏହି ମାମଲାରେ ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜେଲ ଯିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ସମ୍ପ୍ରତି ଉଭୟ ଭଉଣୀ ଏବଂ ଭାଇ ଜାମିନରେ ଆସିଛନ୍ତି । ରବିବାର ଦିନ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ଶୋଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଜେଲରୁ ବାହାରିବା ପରେ ମିଡିଆ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲେ । ଅନେକ ମାସ ପରେ, ରିୟା ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ ।

ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ଏକ କୋଠା ବାହାରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସୂଚନାନୁସାରେ, ରିୟା ଏବଂ ଶୋଭିକ୍ ବାନ୍ଦ୍ରାଠାରେ ଏକ ନୂତନ ଘର ଖୋଜିବା ପାଇଁ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ରିୟା ପ୍ୟପରାଜିରୁ ଦୂରେଇ ରହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ପ୍ୟପରାଜି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ସେ ତାଙ୍କୁ ଫଲୋ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କ ପିତାମାତା ତିନିଦିନ ପୂର୍ବେ ମୁମ୍ବାଇର ଖାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ନୂତନ ଘର ପାଇବାର ଆଶାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଆଜିକାଲି, ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ପରିବାର ମୁମ୍ବାଇର ଜୁହୁ ତାରା ରୋଡରେ ଥିବା ଏକ ପ୍ରାଇମରୋଜ୍ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟାଙ୍କ ପରିବାର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ନୂତନ ଘରକୁ ସିଫ୍ଟ ହବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ଆଜିକାଲି, ରିୟାଙ୍କ ପରିବାର ରହୁଥିବା କୋଠା ତଳେ ପ୍ୟପରାଜିମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଦିନ ଯିବାଆସିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରିୟା ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ସୁରକ୍ଷା ଦାବି କରିଥିଲେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଅସୁବିଧାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ହେଉଛି ଗଣମାଧ୍ୟମ ଏବଂ ଏଥିରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ସେ ଏକ ନୂତନ ଘର ଖୋଜୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *