ବିଜେପି ନେତା ସୋନାଲି ଫୋଗାଟ ବିଗ ବସରେ କଲେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ …!

ବିଜେପି ନେତା ସୋନାଲି ଫୋଗାଟ ବିଗ ବସରେ କଲେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ …!

ବିଗ ବସ ଘରେ ଧମାଲ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଆସି ସାରିଛନ୍ତି ବିଜେପି ନେତା ସୋନାଲି ଫୋଗାଟ । ବିଗ ବସର ୧୪ତମ ସିଜନରେ ଟ୍ଵିଷ୍ଟରେ ଆଉ ଏକ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ ଏଡ଼ କରିବାକୁ ଆସି ଯାଇଛନ୍ତି । ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିକଟକ କୁଇନ ସୋନାଲି ଫୋଗାଟ । ସୋନାଲିଙ୍କ କଥା ଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଶୁଣିଥିବେ କିନ୍ତୁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଆହୁରି ମନୋରଞ୍ଜକ କରିବା ପାଇଁ ସୋନାଲି ବିଗବସ ଘରେ ପାଦ ରଖି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ସୋନାଲିକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିକଟକରେ ଯଲବା ଦେଖାଇଥିବାର ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନାଲି ଆସିବା ମାତ୍ରେ ବିଗ ବସ ଘରେ ନିଜ ନୃତ୍ୟର ଯଲବା ଦେଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ଯେପରି ହିଁ ଘରେ ବିଗ ବସ ମର୍ନିଂ ଅଲାର୍ମରେ ‘ଥୋଡ଼ି ସି ଲିଫ୍ଟ କରାଦେ’ ଗୀତ ଆରମ୍ଭ କଲେ, ସେତେବେଳେ ସୋନାଲି ରାଖୀ ଓ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ମିଶି ନୃତ୍ୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ।

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ବିଗ ବସ ଘରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ନେଇ ସୋନାଲି ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦରୀ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ସୋନାଲି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ସୋନାଲିଙ୍କୁ ବିଗ ବସ ଘରକୁ ଆଣିବାର କାରଣ କଣ ଥିଲା ? ତେବେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଅନୁମାନ ଆପଣ ତାଙ୍କର କଳହକୁ ଶୁଣି ଲଗାଇପାରିବେ, ସୋନାଲି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ସେତେବେଳେ ଖବରକୁ ଆସିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀକୁ ଚପଲରେ ଖୁବ ମାଡ଼ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଚହଲ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା, ୨୦୨୦ରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଖୁବଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା ।

ଏମିତିରେ ସୋନାଲିଙ୍କ ବିଗ ବସ ଘରେ ୱାଇଲଡ଼ କାର୍ଡ଼ ଏଣ୍ଟ୍ରି ହୋଇ ଆସିବା ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ ମଜା ଲାଗିବ । ଦେଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ସୋନାଲି ନିଜ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପ୍ରେମ ଭରି ଦିଅନ୍ତି କିମ୍ବା ନିଜ ଶୈଳୀରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରିଦିଅନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *