Oops Moments :-ଏହି ୫ଟି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଆଖି ଲାଜରେ ତଳକୁ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା, ପୋଷାକ ଦେଇଥିଲା ଧୋକା !

Oops Moments :-ଏହି ୫ଟି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଆଖି ଲାଜରେ ତଳକୁ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା, ପୋଷାକ ଦେଇଥିଲା ଧୋକା !

ବଲିଉଡର ଚୁଲବୁଲି ଗାର୍ଲ କୁହାଯାଉଥିବା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରାୟତଃ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଆଜିକାଲି ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ନିଜ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଯୋଗୁଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଆଲିଆ ବହୁତ କମ ବୟସରୁ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ନାମ ନାମିଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି । ତେବେ ଆମେ ଏଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜିତ ଅନୁଭବ ହୋଇଥିଲା ।

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଜୀବନରେ ଏଭଳି ଅନେକ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିଛି, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ପାଇଁ ଲଜ୍ଜିତ ଅନୁଭବ ହେବାକୁ ପଡିଛି । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଷ୍ଟାଇଲ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଇକନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ସେ ଏଭଳି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ପଡିଛି ।

ହମ୍ପଟି ଶର୍ମା କି ଦୁଲହନିଆର ପ୍ରମୋଶନ ସମୟରେ ଲଜ୍ଜିତ ହୋଇଥିଲେ ଆଲିଆ:-

ହମ୍ପଟି ଶର୍ମା କି ଦୁଲହନିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଜୀବନର ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଅଟେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହାର ପ୍ରମୋଶନ ସମୟରେ ବରୁଣ ଧୱନ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ କୌଣସି ଅଭାବ ଛାଡିନଥିଲେ । ପ୍ରମୋଶନ ସମୟରେ ବରୁଣ ଆଲିଆଙ୍କୁ ନିଜ କୋଳରେ ଉଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ବାସ୍ତବରେ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ସେହି ସମୟରେ ଅନେକ ହାଲୁକା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଭିତରର ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପ୍ରସାର କରା ଯାଇଥିଲା ।

ଛୋଟ ପୋଷାକରେ ଲଜ୍ଜିତ ହୋଇଥିଲେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ:-

ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ମାଧ୍ୟମରେ ଆଲିଆ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଛୋଟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେହି ପୋଷାକରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେହି ପୋଷାକରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସହଜ ମନେ କରୁଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ନିଜ ପୋଷାକକୁ ଆଲିଆ ବାରମ୍ବାର ସଜାଡିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ଆଲିଆ ନିଜ ପୋଷାକକୁ ସଜାଡୁଥିଲେ , ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା , ଯାହାପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ପରିହାସ କରିଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ , ମେନଷ୍ଟ୍ରିମ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ , ଆଲିଆ ପ୍ରାୟତଃ ଛୋଟ ପୋଷାକରେ ନିଜକୁ ଅସହଜ ମନେକରନ୍ତି । ଆଲିଆ ଏକ ବହିର ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଦେଖା ଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆଲିଆଙ୍କର ସ୍କଟ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇଥିଲା , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅସହଜ ମନେ କରିଥିଲେ ।

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ କଳା ରଙ୍ଗର ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ , ଯାହାକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ସେ ଅସମର୍ଥ ଭଳି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଆହୁରିମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ୟାଶନ କ୍ଲାସ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆ ଯାଇଥିଲା ।

ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଏକଦା ଶର୍ଟ ପାଇଁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଆଲିଆ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଶର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ , ଯାହା ସ୍ୱଚ୍ଛ ଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶର୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ଡେଟ୍:-

ଆଲିଆ କପୁର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା , ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାପାଇଁ ଛୁଟିରେ ଯାଇଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ , ଦୁହେଁ ଅନେକବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟି କରୁଛନ୍ତି ।

ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ , ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିଆଙ୍କର ବିବାହ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ହୋଇପାରେ । ଏମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅନୁମତି ମିଳିସାରିଛି । ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ , ଆଲିଆଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତଃ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଦେଖା ଯାଇଥାଏ ।

ମନେ ପକାଇଦେଉଛୁ ଯେ , ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଋଷି କପୁରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିସାରିଛି । ଋଷି କପୁର , ରଣବୀରଙ୍କର ବିବାହ ଦେଖିବାପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ , କିନ୍ତୁ ଚଳିତବର୍ଷ କର୍କଟ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଗଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *