ବିବାହ ପରେ ବିନା କନ୍ୟାରେ ଘରକୁ ଫେରିଲା ବର, ହୋଶ୍ ଉଡାଇଦେଵ ପୁରା ମାମଲା:-

ବିବାହ ପରେ ବିନା କନ୍ୟାରେ ଘରକୁ ଫେରିଲା ବର, ହୋଶ୍ ଉଡାଇଦେଵ ପୁରା ମାମଲା:-

ବିବାହର ଏହି ଖୁସି ୠତୁରେ ଅନେକ ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଗୋଟିଏ ପକ୍ଷରେ ବିବାହ ସମେତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହେଉଛି । ଯଦି ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଉ କିଛି ଦିନ ଲାଗିରହେ ତେବେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଦୁଃଖ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ପରିଣତ ହୋଇଯିବ ।

ବରେଲିର ଇଜ୍ଜତ ନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ କିଛି ଏପରି ଘଟିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ବର ପ୍ରଥମେ କନ୍ୟା ସହିତ ରୀତିନୀତିର ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେଇଥିଲା ଏବଂ ବିବାଦ ଏପରି ଉଗ୍ର ରୂପ ନେଇଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବରକୁ କନ୍ୟାକୁ ନ ନେଇ ଫେରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

କନ୍ୟା ପକ୍ଷ ସମ୍ପୃକ୍ତ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ବର ବିରୋଧରେ ଗମ୍ଭୀର ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ବର ବିରୋଧରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ ପାଇନାହିଁ । ପୋଲିସ୍ ଶୀଘ୍ର ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଖୁଲାସା କରିପାରେ । ଯାଞ୍ଚ ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଯୁବକ ଜଣକ ପଞ୍ଚଶୀଳ ନଗରର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କର ମେଡ଼ିକାଲର ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି । ନିକଟରେ ଏକ ବିବାହ ହଲରେ ଏକ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାର ଥିଲା । ବରେଲିର ଇଜ୍ଜତ ନଗର ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ରହୁଥିବା ଝିଅ ଏବଂ ଯୁବକଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ରୀତିନୀତି ଏବଂ ଧୁମଧାମରେ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟ ଅଗ୍ନିକୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଯଦିଓ କଥାଟି ସେତେବେଳେ ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସକାଳ ସମୟରେ କଲେୱା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାର ଥିଲା ଏବଂ ଏହାପୂର୍ବରୁ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ଝିଅର ବାପାଙ୍କ ସହ ବିବାଦ କରିଥିଲେ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ହୋଇଥିବା ବିବାଦ ବିଷୟରେ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡିନାହିଁ । ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି ଯେ ଯୁବକ ଜଣକ ଝିଅର ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଜୌତୁକ ରୂପେ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିବେ । ଯଦିଓ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ, ଏହାର କିଛି ରିପୋର୍ଟ ମିଳିପାରିନାହିଁ ।

ବିବାଦ ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଝିଅକୁ ନିଜ ପୈତୃକ ଘରେ ଛାଡି ଚାଲି ଆସିଥିଲା । କନ୍ୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯୁବକ ଜଣକ ଫେରିନଥିଲେ । ଏହା ପରେ କନ୍ୟାର ପରିବାର ଇଜ୍ଜତ ନଗର ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ଉକ୍ତ ଯୁବକ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *