ଏହି କାରଣରୁ “ବିଗ୍ ବସ୍-୧୪”ରୁ ‘ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ’ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ହେଲେ ବାହାର ! ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ ଭାବରେ ଆସିଥିଲେ ।

ଏହି କାରଣରୁ “ବିଗ୍ ବସ୍-୧୪”ରୁ ‘ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ’ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ହେଲେ ବାହାର ! ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ ଭାବରେ ଆସିଥିଲେ ।

ଛୋଟ ପରଦାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରିଆଲିଟି ସୋ ‘ବିଗ୍ ବସ୍-୧୪’ ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଛି । ସବୁଥର ପରି, ଏଥର “ବିଗ୍ ବସ୍” ଘରେ ବହୁ ଜଣାଶୁଣା ତାରକା ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥର ଜସ୍ମିନ ଭସିନ, ରୁବିନା ଦିଲାକ, ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟ, ପବିତ୍ର ପୁନିଆ, ଏଜାଜ ଖାନ, ଜନ କୁମାର ସାନୁଙ୍କ ପରି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତାରକାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ କିଛି ତାରକାଙ୍କ ଯାତ୍ରା ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିବାବେଳେ କେତେକ ଏବେ ବି ଶୋ’ରେ ତିଷ୍ଠି ରହିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ପ୍ରତି “ବିଗ୍ ବସ୍”ର କିଛି ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ୱାଇଲ୍ଡ କାର୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଭାବରେ “ବିଗ୍-ବସ୍-୧୪”ର ଘରକୁ ଆସିଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ଫାଇନାଲର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଫାଇନାଲ୍ ଏବେ ହେବ ନାହିଁ, ଏହାପରେ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା, ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ, ଅର୍ଶୀ ଖାନ୍, ରାହୁଲ ମହାଜନ, କାଶ୍ମୀରୀ ଶାହା ଏବଂ ମନୁ ପଞ୍ଜାବୀ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ଭାବେ ଆସିଥିଲେ । ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ ଘରର ପରିବେଶ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳି ଯାଇଛି ।

ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ବାହାର :

ଏଥିସହିତ ଅତୀତରେ ଶୋ’ରୁ ବାହାରିଯାଇଥିବା ଅଲି ଗୋନି ଏବଂ ନିକ୍କି ତାମ୍ବୋଲି ପୁଣି ଥରେ ଏହି ଶୋ’ରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ଯେପରି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ଘରେ ଏକ ସରପ୍ରାଇଜ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ଜଣେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ ମଧ୍ୟ ଘରୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଏକ୍ଜିଟ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଶୋ’ର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ଘରୁ ବାହାର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅର୍ଶୀ ଖାନଙ୍କ କାରଣରୁ ବିକାଶଙ୍କୁ ଶୋ’ରୁ ବାହାରିବାକୁ ପଡିଛି ।

ବାସ୍ତବରେ, ଅର୍ଶୀ ଖାନ ଘର ଭିତରକୁ ଆସିବା ଦିନଠାରୁ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଜୀବନ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ଅର୍ଶୀ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ପଛରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ପିଛା ଛାଡିବେ ନାହିଁ । ତେବେ ଅନେକ ଥର ବିକାଶ ଅର୍ଶୀଙ୍କୁ ନିଜଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅର୍ଶୀ ତାହା ମାନି ନ ଥିଲେ ।

ଏହି କାରଣରୁ ହେଲେ ବାହାର :

ଯେହେତୁ ଅର୍ଶୀଙ୍କ ପ୍ରବେଶ “ବିଗ୍ ବସ୍” ଘରେ ହେଇଛି, ସେବେ ଠାରୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି । ଅଦ୍ୟାବଧି ବିକାଶ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅର୍ଶୀଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏକ ଟାସ୍କ ସମୟରେ ସେ କ୍ରୋଧ ହରାଇ ଅର୍ଶୀଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ବିକାଶଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଶୋ’ରୁ ବାହାରିବା ପରେ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ସିଜିନ୍-୧୧ର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଥିଲେ । ସିଜିନ୍ ମଧ୍ୟରେ ସେ ‘ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ’ର ଟ୍ୟାଗ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ସିଜିନରେ, ସେ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଲେ ଯେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମସ୍ତ ସିଜିନରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । “ବିଗ୍ ବସ୍-୧୩”ରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଭୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଜୀଙ୍କ ପ୍ରକ୍ସି ଭାବରେ ପଠାଯାଇଥିଲା । ଏଥିସହିତ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେ “ବିଗ୍ ବସ୍-୧୪” ଶୋ’ର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ ଭାବରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଦୁଖର ବିଷୟ ତାଙ୍କ ଯାତ୍ରା କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଶେଷ ହୋଇଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *