ସଲମାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅନ୍ତିମ’ର ପ୍ରଥମ ଲୁକ ହୋଇଛି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜବରଦସ୍ତ !

ସଲମାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅନ୍ତିମ’ର ପ୍ରଥମ ଲୁକ ହୋଇଛି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜବରଦସ୍ତ !

ଯେତେବେଳେ ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ସଲମାନ ଖାନ ବଡ ପରଦାରେ ଆସନ୍ତି, ତାଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଭୟରେ ଥରି ଉଠନ୍ତି । ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଏହିଭଳି ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଯାହାର ନାମ ‘ଅନ୍ତିମ – ଦ ଫାଇନାଲ ଟ୍ରୁଥ’ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ତାଙ୍କ ଭିଣେଇ ଆୟୁଷ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ । ନିକଟରେ ଆୟୁଷ ଶର୍ମା ସଲମାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଲୁକର ଭିଡିଓ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଆୟୁଷ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଶେଷର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି’ । ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ଜଣେ ଦବଙ୍ଗ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ସେ ନୀଳ ଟି-ସାର୍ଟ ସହିତ ଗ୍ରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏକ କଳା ପଗଡି ଏବଂ ଖାଲସା ଲକେଟ ପିନ୍ଧି ସେ କୌଣସି ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଉଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ୧୬ନଭେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ସେତେବେଳେ କେବଳ ଆୟୁଷ ଶର୍ମା ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାୟ ୨୦ଦିନ ପରେ ସଲମାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆକ୍ସନ ମୋଡ ରେ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ସଲମାନଙ୍କ ଶିଖ ଚରିତ୍ର ଫିଲ୍ମରେ ମାଫିଆ ରାଜକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ଏଥିରେ ଆୟୁଷ ଶର୍ମା ଜଣେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆୟୁଷ ତାଙ୍କ ଭିଣେଇ ସଲମାନଙ୍କ ସହ କଡ଼ା ସଂଘର୍ଷ କରିବେ । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିକିତିନ ଧୀର ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିବେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ମହେଶ ମଞ୍ଜରେକର । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମରାଠୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମୁଲସି ପ୍ୟାଟର୍ନ’ ର ଏକ ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ ଅଟେ । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ‘ରାଧେ ୟୋର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଭାଇ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଇଦ ଅବସରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାର ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଲକଡାଉନ ହେତୁ ଏହା ହୋଇପାରିନଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସଲମାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅର୍ଥାତ ‘ଅନ୍ତିମ’ ର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *