ରୁପଙ୍କାର ବାଗଚିଙ୍କ ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିବ ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କ ଯାଦୁର ଗାୟକୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏହି ଭିଡିଓ…

ରୁପଙ୍କାର ବାଗଚିଙ୍କ ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିବ ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କ ଯାଦୁର ଗାୟକୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏହି ଭିଡିଓ…

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୀତ ଯୋଗୁଁ ରାନୁ ମଣ୍ଡଲ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଯାଥିଲେ । ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ଗୀତ ‘ଏକ ପ୍ୟାର୍ କା ନାଗମା ହେ’ ଗୀତ ଗାୟି ରାନୁ ମଣ୍ଡଲ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ଗୀତ ରାତାରାତି ଭାଇରାଲ ହେଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଏକ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସେନ୍ସେସ୍ ପାଲଟି ଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ରେ ଡକାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଶୋ’ରେ ହିମେଶ ରେଶମିଆ ଜର୍ଜ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ହିମେଶ ରେଶମିଆ ରାନୁଙ୍କ ଗୀତ ଶୁଣିଲେ, ସେ ଭାବପ୍ରବଣ ହେଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୀତକୁ ରେକର୍ଡ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ହିମେଶ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପାଳନ କରି ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କ ସହ ‘ତେରୀ ମେରୀ କାହାନି’ ଗୀତ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ । ଏହି ଗୀତ ପରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଶିଖରରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ କୁହାଯାଏ ଯେ ଯଦି ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଭୋକିଲା ବ୍ୟକ୍ତି ଯଦି ଖାଦ୍ୟ ପାଏ, ତେବେ ସେ ଭୋକ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖାଇ ଦେଇଥାଏ । ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କ ସହ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଦାରିଦ୍ର୍ୟରେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ବିତାଇଥିବା ରାନୁ ଯେତେବେଳେ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଲେ ସେତେବେଳେ ଏହାକୁ ହଜମ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ନିଖୋଜ କରିଦେଇଛି ।

ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ କିଛି ଦିନର ଲୋକପ୍ରିୟତାର ସ୍ବାଦ ଚାଖିବା ପରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଲ ନିଜର ପୁରୁଣା ଜୀବନକୁ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ‘ସାଗର କିନାରେ ଦିଲ ୟେ ପୁକାରେ’ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ବଙ୍ଗୀୟ ଗାୟକ ରୂପଙ୍କାର ବାଗଚିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ଶୋ’ରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଲ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ନଜର ଆସିବେ ।

ନିକଟରେ ଶୋ’ର ଟିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଜାନୁୟାରୀ ୨ ତାରିଖରେ ରାନୁ ଏବଂ ରୁପଙ୍କାର ବାଗଚି ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏକ ଶୋ କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ନଜର ଆସିବେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛ ଯେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ରାନୁ ମଣ୍ଡଲ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ରାଣାଘାଟରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ବାସଭବନରେ ପରିବାର ସହ ରହୁଥିବା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *