ସଲମାନ ଖାନ୍ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତାଙ୍କୁ ଉପହାରରେ ଦେଲେ ୧୬ କୋଟିର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଫ୍ଲାଟ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଘରର ଫଟୋ !

ସଲମାନ ଖାନ୍ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତାଙ୍କୁ ଉପହାରରେ ଦେଲେ ୧୬ କୋଟିର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଫ୍ଲାଟ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଘରର ଫଟୋ !

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତା ଖାନ୍ ଶର୍ମା ଏବଂ ଆୟୁଷ ଶର୍ମା ୬ ବର୍ଷ ହେଲା ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଆୟୁଷ ଏବଂ ଅର୍ପିତା ଖୁସିରେ ବିବାହିତ ଜୀବନ କାଟୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ପୁଅ ଆହିଲ ଏବଂ ଝିଅ ଆୟତ। ଉଭୟଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକରୁ ହିଁ ଜଣାପଡୁଛି ଆୟୁଷ ଏବଂ ଅର୍ପିତା କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ।

ଏହି ଦୁଇଜଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ହାପି ଫ୍ୟାମିଲି ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି। ଆୟୁଷ ଏବଂ ଅର୍ପିତାଙ୍କ ବିବାହ ବଲିଉଡରେ ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ତଥା ମହଙ୍ଗା ବିବାହ ମଧ୍ୟରେ ଗଣାଯାଏ । ୧୮ ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୪ ରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଫାଲକନୁମା ପ୍ୟାଲେସରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ନିଜ ସାନ ଭଉଣୀର ବିବାହରେ ସଲମାନ ପାଣି ପରି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଅର୍ପିତା-ଆୟୁଷଙ୍କ ଡ୍ରିମ୍ ୱେଡିଂର ଅନେକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଆଜି ତାଙ୍କ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ ଅବସରରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘର ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଯେତେବେଳେ ଅର୍ପିତା ଖାନ୍ ଆୟୁଷ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ମୁମ୍ବାଇରେ ହିଁ ବସବାସ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ, ସେତେବେଳେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତା ଏବଂ ସାନ ଭିଣେଇ ଆୟୁଷ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ ଉପହାରରେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଫ୍ଲାଟ୍ ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ ।

ଏହି ଫ୍ଲାଟଟି ମୁମ୍ବାଇର ସବୁଠାରୁ ପାଖ ଅଞ୍ଚଳ ବାନ୍ଦ୍ରାର କାର୍ଟର ରୋଡରେ ଅବସ୍ଥିତ। ଏହି 3BHK ଫ୍ଲାଟକୁ ସଲମାନ ୧୬ କୋଟି ମୂଲ୍ୟରେ କିଣିଥିଲେ। ଅର୍ପିତାଙ୍କ ଘର ସଲମାନଙ୍କ ଘର, ଗାଲାକ୍ସି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଅବସ୍ଥିତ ।

ଆୟୁଷ ଏବଂ ଅର୍ପିତା ସେମାନଙ୍କର ବିଳସପୂର୍ଣ ଫ୍ଲାଟକୁ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ସଜାଇଛନ୍ତି ।

ଘରର ସମସ୍ତ କାନ୍ଥ ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ଥିବାବେଳେ ଘରର ଚଟାଣକୁ ହାଇକ୍ଲାସ୍ ଧଳା ମାର୍ବଲରେ ସଜା ଯାଇଛି ।

ଅର୍ପିତା ଏବଂ ଆୟୁଷଙ୍କ ଲିଭିଙ୍ଗ ରୁମ୍ ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ। ଯାହାକୁ ଧଳା, ନାଭି ବ୍ଲୁ, ମେରୁନ୍ ଏବଂ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗ ସହିତ ସଜାଯାଇଛି ।

ଗାଢ଼ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସୋଫାଗୁଡ଼ିକୁ ଲିଭିଙ୍ଗ ରୁମରେ ରଖାଯାଇଛି। ଯେତେବେଳେ କି ମେରୁନ୍ ରଙ୍ଗର ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲାଲ୍ ପାର୍ଶ୍ୱ ଚେୟାରଗୁଡିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖାଯାଉଛି ।

ନ୍ୟୁଜ୍ ପେପର ପ୍ରିଣ୍ଟ୍ରର ଏହି ସାଇଟ୍ ଟେବୁଲ୍ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାହା ଅର୍ପିତାଙ୍କ ବାସଗୃହକୁ ସହରୀ ଝଲକ ଦେଇଥାଏ । ସୋଫାରେ ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ଦର୍ପଣ ଟେବୁଲ୍ ମଧ୍ୟରେ ରଖାଯାଇଛି । ଯେତେବେଳେ କି କୋଠରୀର ପରଦାକୁ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗରେ ରଖାଯଇଛି ।

ଧଳା ଗୋଲାପୀ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଝୁମର ଅର୍ପିତାଙ୍କ ବାସଭବନକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଲୁକ୍ ଦେଉଛି ।

ଡାଇନିଂ ଏରିଆ ଏବଂ ଲିଭିଙ୍ଗ୍ ରୁମ୍ ଏକ ବଡ଼ ଗ୍ଲାସ୍ କାନ୍ଥ ଦ୍ୱାରା ଅଲଗା କରୁଛି। ଗ୍ଲାସର ଏହି କାନ୍ଥ ସେମାନଙ୍କ ଲିଭିଙ୍ଗ ରୁମର ଆକାରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିବା ପରି ମନେହୁଏ ।

ଲିଭିଙ୍ଗ ରୁମର କାନ୍ଥରେ ମେରୁନ୍ ରଙ୍ଗର ରଙ୍ଗ ଦିଆଯାଇଛି । କାଠ ଶୋକେସ୍ ଏବଂ ଟିଭି କ୍ୟାବିନେଟକୁ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟୁଜ୍ ପେପର ପ୍ରିଣ୍ଟ୍ର କରାଯାଇଛି ।

ଅର୍ପିତା ତାଙ୍କ ଡାଇନିଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଏକ କ୍ଲାସିକ୍ ଲୁକ୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ଡାଇନିଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଅଣ୍ଡା ଆକୃତିର ଏକ କାଠ ଟେବୁଲ୍ ଅଛି। କାନ୍ଥରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ କଳାକୃତି କରାଯାଇଛି ।

ପିଲାମାନଙ୍କର ପସନ୍ଦ ଏବଂ ଆଗ୍ରହକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆହିଲ୍ ଏବଂ ଆୟତ ବହୁତ ବୁଝିସୁଝି କୋଠରୀକୁ ଡିଜାଇନ କରିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ଘରେ ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ଶୋପିସ୍ ଅଛି। ଅଧିକାଂଶ ଶୋପିସଗୁଡ଼ିକ ନାଲି, ଗୋଲ୍ଦେନ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଅଟେ ।

ଅର୍ପିତାଙ୍କ ଗଣେଶ ଭକ୍ତି ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡେ। ଅର୍ପିତା ପ୍ରତିବର୍ଷ ଗଣେଷଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ସ୍ୱାଗତ କରନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ ଅର୍ପିତାଙ୍କ ଘରେ ଗଣେଷଙ୍କ ମଣ୍ଡପକୁ ଚମତ୍କାର ଶୈଳୀରେ ସଜାଯାଇଛି। ଯାହାର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ।

ଅର୍ପିତାଙ୍କ ଘରେ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଆପଣ ଗଣେଷଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ମୂର୍ତ୍ତି ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ଅର୍ପିତାଙ୍କ ଘରର ଛାତ ମଧ୍ୟ ଚମତ୍କାର ଅଟେ।ସେ ତାଙ୍କ ଘରର ଛାତ ଉପରେ କଳା ମାର୍ବଲ ଚଟାଣ ପକାଇଛନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଛାତରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ବଗିଚା ମଧ୍ୟ ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି ।

ଘରର ଛାତ ଆୟୁଷଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ।

ଆହିଲ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ନିର୍ଧୁମ ଖେଳେ ।

ଖାନ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟତଃ ଅର୍ପିତାଙ୍କ ଘରେ ପାର୍ଟି କରନ୍ତି। ସମସ୍ତ ତିନି ଭାଇ ସାନ ଭଉଣୀ ଖୁବ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଯାହା ତାଙ୍କ ଫଟୋରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *