ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇର ଇସ୍କନ ମନ୍ଦିରରେ ବଡ ଧୂମଧାମରେ ହେଲା ବିବାହ !

ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇର ଇସ୍କନ ମନ୍ଦିରରେ ବଡ ଧୂମଧାମରେ ହେଲା ବିବାହ !

ବଲିଉଡର କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶ୍ୱେତା ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଆଦିତ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଅବସରରେ କ୍ରିମ୍ ରଙ୍ଗର ଶେରୱାନି ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ମୁଣ୍ଡରେ ପଗଡି, ବେକରେ କୁନ୍ଦନ ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଶୋଭା ବଢାଉଥିଲା । ଏଥି ସହିତ, ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ଶ୍ୱେତା ମଧ୍ୟ କ୍ରିମ୍ ଏବଂ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗାରେ ସାତ ଫେରା ନେଇଥିଲେ । ଭାରୀ ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ମେକଅପ୍ ପିନ୍ଧିଥିବା ଶ୍ୱେତା ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଉଭୟ ବିବାହ ଉତ୍ସଵରେ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ହେଲାଭଳି ବିବାହ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଜୟମାଳା ସମୟରେ ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ଗୋଲାପୀ ଏବଂ କ୍ରିମ୍ ରଙ୍ଗର ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ପିନ୍ଧାଇଥିଲେ । ଉଭୟ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ବିବାହର ଖୁସି ଉଭୟଙ୍କ ମୁହଁରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ।

ଏହି ବିବାହ ମୁମ୍ବାଇର ଇସ୍କନ ମନ୍ଦିରରେ ହୋଇଥିଲା । କରୋନା କାରଣରୁ କେବଳ ୫୦ ଅତିଥିଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ଆମନ୍ତ୍ରିତ ଅତିଥିମାନେ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ଲଗାଇଥିଲେ । ବିବାହ ସମୟରେ ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱର ସହ ନିଆଯାଉଥିଲା ।

ଡିସେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରେ ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ଘରେ ଦ୍ୱିଗୁଣ ଖୁସି ଥିଲା । ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ଅବସରରେ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ବାରାତ ବହୁ ଧୁମଧାମରେ ବାହାରିଥିଲା । ପୁଅର ବରଯାତ୍ରୀରେ ଉଦିତ ନାରାୟଣ ଖୁବ୍ ନାଚିଥିଲେ ।

ସେ ପୁଅର ବିବାହରେ ନାଚିବା ସହ ତାଙ୍କ ଉପରେ ନୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ଉଡାଇଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ପୁଅର ବରଯାତ୍ରୀରେ ପିତା ଉଦିତ ନାରାୟଣ ଏବଂ ମାତା ଦୀପା ନାରାୟଣ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ନଜର ଉତାରିଥିଲେ ଏବଂ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବଜାଳିଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

ପୁଅର ବିବାହର ଆନନ୍ଦ ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ମୁହଁରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ବାରାତରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ସହ ରହି ବହୁତ ନାଚିଥିବାବେଳେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ମାତା ଦୀପା ନାରାୟଣ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ନାଚିଥିଲେ ।

ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ପୁଅର ବିବାହରେ ହୁଏତ କମ୍ ଅତିଥି ଆସି ଥାଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ରିସେପ୍ସନ୍ ଆଡ଼ମ୍ବର ସହ ଏବଂ ଭବ୍ୟ ହେବ। ଏହି ରିସେପ୍ସନ୍ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ୫ ତାରକା ହୋଟେଲରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ରିସେପ୍ସନରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ୨୦୧୦ରେ ହରର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଶାପିତ’ର ସେଟରେ ପ୍ରଥମେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଦୀର୍ଘ ୧୦ ବର୍ଷ ଧରି ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ବର୍ତ୍ତମାନ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ।

ଆଦିତ୍ୟ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଗାୟକ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଶ୍ୱେତା ଶାପିତ୍, ରାଘବେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ତନ୍ଧୁରି ଲଭ୍ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେଶ୍ ପରିଚିତ । ଦୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ୨୦୧୦ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶାପିତର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଭେଟ ହୋଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *