୬୬ ବର୍ଷୀୟ ପିତା କଲେ ବିବାହ, ପୁଅ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଲେ, “ବାପାଙ୍କୁ ପୁଣି ମିଳିଲା ପ୍ରେମ” !

୬୬ ବର୍ଷୀୟ ପିତା କଲେ ବିବାହ, ପୁଅ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଲେ, “ବାପାଙ୍କୁ ପୁଣି ମିଳିଲା ପ୍ରେମ” !

କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମର କୌଣସି ବୟସ ନଥାଏ । ଲୋକମାନେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଏହି କଥା ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ ଥାନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବୟସ ବିଷୟର ଚିନ୍ତା ନକରି ନିଜ ପ୍ରେମ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିରେ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି । ପ୍ରେମ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଯେକୌଣସି ବୟସରେ, ଏହି ପଂକ୍ତି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଫିଟ୍ ବସିଥାଏ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବୟସ ନିର୍ବିଶେଷରେ ପ୍ରେମ ପାଇଥାଏ । ଯଦିଓ ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏପରି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯିଏ ଏହା କରନ୍ତି ସେ ସମାଜରେ ଏକ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି। ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବୟସକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ୬୬ ବର୍ଷରେ ବୟସରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରେମ ପାଇଁ କୌଣସି ବୟସ କିମ୍ବା ସମୟ ସୀମା ନଥାଏ, ଏହା ତରୁଣ କାନ୍ତି ପାଲ (୬୬ ବର୍ଷ) ଏବଂ ତାଙ୍କର ନବ ବିବାହିତ ପତ୍ନୀ ସ୍ୱପ୍ନା ରାୟ (୬୩ ବର୍ଷ) ପ୍ରମାଣ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ତରୁଣ କାନ୍ତି ପାଲଙ୍କ ପୁଅ ଶାୟେନ ପାଲ ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ଦୁନିଆ ସାମ୍ନାରେ ରଖିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ତରୁଣ କାନ୍ତି ପାଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଯୋଡି ଖୁବବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶାୟୋନ୍ ଏହି ପ୍ରେମର କାହାଣୀ କହି ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଭାବେ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି, ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୋ ପିତା ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ମା’ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ୧୦ ବର୍ଷ ପରେ, ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ସେ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରେମ ପାଇଛନ୍ତି’ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଫଟୋରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପରଠାରୁ ଲୋକମାନେ ଶାୟନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଶାୟନ୍ ମଧ୍ୟ ଯାହା ଲେଖିଛନ୍ତି ତାକୁ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହା ପରେ ଶାୟନ୍ ଆହୁରି କହିଥିଲେ, ‘ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ସମସ୍ତେ ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯେହେତୁ ସେମାନେ ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେମାନେ ସମସ୍ତ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରୋଟୋକଲ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ”ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ କାହାଣୀକୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଜବାବ୍ ଦେଇ ଶାୟନ୍ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିବା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଠାରୁ ଡେଟିଂ ଟିପ୍ସ ପାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଯାହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *