ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ କରିଥିଲେ ଏହି କାରନାମା, ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ବିଗ୍ ବି କରାଇଦେଇଥିଲେ ବିବାହ !

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ କରିଥିଲେ ଏହି କାରନାମା, ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ବିଗ୍ ବି କରାଇଦେଇଥିଲେ ବିବାହ !

ବଚ୍ଚନ ପରିବାର କେବଳ ବଲିଉଡରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସମଗ୍ର ଭାରତରେ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ପରିବାର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ । ନିକଟରେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ, ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ନାତୁଣୀ ଆରାଧ୍ୟା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ଏହି ଖବର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଅମିତାଭ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ସାରା ଦେଶରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ । ମହାନାୟକ କୁହାଯାଉଥିବା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୭୭ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ସୁପର ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ଅମିତାଭଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଅମିତାଭ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସର୍ବଦା ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ।

ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ସେମାନଙ୍କ ସମୟର ଉଚ୍ଚକୋଟୀର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ତଥାପି ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପରି ସଫଳ ହୋଇପାରି ନାହାନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଛନ୍ତି । ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର । ତେବେ ଅମିତାଭ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ବିବାହ କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ନଥିଲା କୌଣସି ଆଗ୍ରହ-

ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରି ଶ୍ୱେତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଏବଂ ବଲିଉଡ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ନାହିଁ । ସେ ମଧ୍ୟ କ୍ୱଚିତ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସାମ୍ନା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ଶ୍ୱେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପରି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବେ ନାହିଁ । ଏହା ତାଙ୍କ ନିଜ ଜୀବନ ଜରୁରୀ ନୁହେଁ କି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଝିଅ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିଁ ହେବ । କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କର ସମ୍ବାଦିକତା ପ୍ରତି ବେଶ୍ ଆଗ୍ରହ ଥିଲା । ସେ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ନବ୍ୟା ନଭେଲି ନନ୍ଦାଙ୍କର ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ନବ୍ୟା ପ୍ରାୟତଃ ଫଟୋ ସୁଟ୍ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଶ୍ୱେତା ନିଜର ଏକ ପୋଷାକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।ସେଥିପାଇଁ ନବ୍ୟା ନଭେଲି ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋସୁଟ୍ କରନ୍ତି । ନବ୍ୟା ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଏହିପରି ପରମ୍ପରା ଏବଂ ମର୍ଡନାଇଜେସନର ଏକ ଉତ୍ତମ ଉଦାହରଣ କିନ୍ତୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଏହାର କାରଣ ଥିଲା ଯେ ସେ ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଅମିତାଭ ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରାଇଦେବା କଥା ଠିକ୍ ଲାଗିଥିଲା ।

ସେଥିପାଇଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ତଥା ବ୍ୟବସାୟୀ ନିଖିଲ ନନ୍ଦାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଏ ବାବଦରେ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି । ଶ୍ୱେତା ଏବେ ମଧ୍ୟ ଅମିତାଭଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର । ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ନବ୍ୟା ପ୍ରାୟତଃ ଅମିତାଭଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶ୍ୱେତା ଏବଂ ନବ୍ୟା ପୁରା ପରିବାର ସହିତ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଚାଲିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *