ବହୁବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କରିଛନ୍ତି ନିଜ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଖୁଲସା ! କହିଲେ ବଲିଉଡ ପାର୍ଟୀକୁ ଯିବାକୁ କାହିଁକି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ !

ବହୁବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କରିଛନ୍ତି ନିଜ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଖୁଲସା ! କହିଲେ ବଲିଉଡ ପାର୍ଟୀକୁ ଯିବାକୁ କାହିଁକି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ !

ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଆଜିକାଲି ନିଜର ନୂଆଁ ଫିଲ୍ମ ଲଷ୍ମୀକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ୯ ନଭେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ‘ବଲିଉଡର ଖୀଲାଡି’ଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦେଶ-ବିଦେଶରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି । ନିଜର ଶୈଳୀ ଜରିଆରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ରଖିଥିବା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଏକ କିନ୍ନର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ ସେଥିରେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

କହିଦଉଛୁ ଯେ ନିକଟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜର ଫିଲ୍ମ ‘ଲଷ୍ମୀ’ର ପ୍ରମୋଶନ କରିବା ପାଇଁ ‘କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ଶୋ’ର କଳାକାରମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମଜା କରିଥିଲେ ।

ଶୋ’ ସମୟର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏଥିସହିତ ଏହି ଶୋ’ର ତାଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏହା କହୁଛନ୍ତି କି, “କାହିଁକି ସେ ବଲିଉଡ ପାର୍ଟୀକୁ ଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ”

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ‘କପିଲ୍ ଶର୍ମା’ର ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କପିଲ୍ ସାର, ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ଏବଂ ଶୁଣିପାରୁଥିବେ କି, “ଆପଣଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଗୁଜବ ଅଛି ଯେ, ଆପଣ ପାର୍ଟୀକୁ ଏଥିପାଇଁ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ କି କାରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପାର୍ଟୀ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଏହା ଗୁଜବ ଅଟେ ନା ସତ ?” ଏହା ଶୁଣି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ହସିକି ତୁରନ୍ତ କହିଲେ- ‘ଏହା ସତ ଅଟେ’…ଏହା ଶୁଣିକରି ସେଟରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଏହି ସମୟରେ କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତି କୁଲହରି, ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଏବଂ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲେ । ସେ ମଧ୍ୟ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଏହି ଉତ୍ତର ଶୁଣି ନିଜର ହସ ବନ୍ଦ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ ।

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିଦଉଛୁ ଯେ ବଲିଉଡରେ ଆଜିର ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏପରି ଜଣେ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି , ଯିଏକି ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ୩-୪ଟି ଫିଲ୍ମ ସହଜରେ କରିଦିଅନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଡ୍ ନ୍ୟୁଜ’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ତାଙ୍କର ଏହି ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୨୦୦କୋଟିରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦିଲଜିତ ଦୋସାଞ୍ଜ, କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଏବଂ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ପରି ଅଭିନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ ।

* କରଣଙ୍କ ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ..

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକଥର ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପାର୍ଟୀରେ ନଯିବାର ପଛର କାରଣ ଖୁଲାସା କରିସାରିଛନ୍ତି । ଥରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରଣ ଜୋହାରଙ୍କ ଶୋ’ ‘କଫି ଉଇଥ କରଣ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ଏହି ଶୋ’ରେ ଏହି ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କହିଥିଲେ କି, “ମୁଁ ମୋର ନିଦକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ମତେ ସକାଳ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ଯେଉଁ ଲୋକ ମତେ ପାର୍ଟୀକୁ ଡାକନ୍ତି, ସେ ଜାଣନ୍ତି କି ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ଯିବି କାରଣ ମତେ ଶୋଇବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଏବଂ ମୁଁ କହୁଛି ମତେ ନାଇଟ ସିଫ୍ଟ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ ।

* ଦୀପାବଳିରେ କଲେ ନୂଆଁ ଫିଲ୍ମର ଘୋଷଣା

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଦୀପାବଳି ଦିନ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦୀପାବଳିର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ଏକ ବଡ଼ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସେହି ଦିନ ନିଜର NA ଫିଲ୍ମ ‘ରାମ ସେତୁ’ର ଏକ ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟରକୁ ସେୟାର କରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କ୍ୟାପସନ ଦେଇଥିଲେ କି, “ଏହି ଦୀପାବଳି , ଭାରତ ରାଷ୍ଟ୍ରର ଆଦର୍ଶ ଏବଂ ମହାନାୟକ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀରାମଙ୍କ ମହାନ ସ୍ମୃତିକୁ ଯୁଗ-ଯୁଗ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତର ଚେତନାରେ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ଏକ ଏପରି ସେତୁ ତିଆରି କରିଥିଲେ , ଯାହା ଆଗାମୀ ପିଢ଼ିକୁ ରାମଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡିକି ରଖିବ । ଏହି ପ୍ରୟାସରେ ଆମର ମଧ୍ୟ ଏକ ଛୋଟ ସଂକଳ୍ପ ଅଛି-ରାମ ସେତୁ । ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦୀପାବଳିର ଶୁଭେଚ୍ଛା ।”

ନିକଟରେ ଯେଉଁଠାରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲଷ୍ମୀ’ ରିଲିଜ ହୋଇଛି, ସେଇଠାରେ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ରାମସେତୁ ସହ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ, ବେଲ୍ ବଟମ୍, ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ଏବଂ ପୃଥୀରାଜ ଚୌହାନ ସାମିଲ ଅଛି । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀର ଟ୍ରେଲର ମାର୍ଚ୍ଚରେ ରିଲିଜ କରାଯାଇଥିଲା, ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ ହେବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ହେବା କାରଣରୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ । ଆଶା କରାଯାଉଛି କି ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ୨୦୨୧ର ଆରମ୍ଭରେ ରିଲିଜ କରାଯିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *