କୃଷକ ପ୍ରତିବାଦ: ସୋନୁ ସୁଦ କଲେ କୃଷକମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ, ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଜିତିଲେ  ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ହୃଦୟ।

କୃଷକ ପ୍ରତିବାଦ: ସୋନୁ ସୁଦ କଲେ କୃଷକମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ, ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଜିତିଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ହୃଦୟ।

କୃଷକଙ୍କ ଦାବିକୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ଚାଷୀଙ୍କ ସଂଗ୍ରାମକୁ ସମଗ୍ର ଦେଶର ସମର୍ଥନ ମିଳିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ ଜଣାଛନ୍ତି ଏବଂ କୃଷକଙ୍କ ଦାବି ଶୁଣିବାକୁ ସରକାରଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ନିଜର ମତ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପରେ, କରୋନା କାଳରେ ପ୍ରବାସୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଗବାନ ଭାବେ ଉଭା ହେଇଥିବା ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୃଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଟୁଇଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଟୁଇଟ୍ କରି କୃଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଟୁଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଭିନେତା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି କୃଷକ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଭାରତ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ସୋନୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି – କୃଷକ ହିଁ ଭାରତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହା ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଏହି ଟୁଇଟ୍ ପୁଣି ଥରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି । କିଛି ପ୍ରଶଂସକ,କୃଷକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାବେଳେ ସୋନୁଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ କିଛି ଲୋକ ନକାରାତ୍ମକ ମତାମତ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତ ।

ଅପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ, ସୋନୁ ସୁଦ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି । ଅଭିନେତାମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ମତ ରଖିଥାନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି। ଏଥି ସହ ଦିଲଜିତ ଦୋସଞ୍ଜ, ମିକା ସିଂ, ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନା, ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ଏବଂ ଅଙ୍ଗଦ ବେଦୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କୁ ଶାହିନବାଗ ଜେଜେମା କହିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *