ରେସଲର୍ ବଜରଙ୍ଗ ଏବଂ ସଂଗୀତା ଫୋଗାଟ କଲେ ବିବାହ, ଭଉଣୀ ବବିତା ଦେଲେ ଅଭିନନ୍ଦନ । ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ…

ରେସଲର୍ ବଜରଙ୍ଗ ଏବଂ ସଂଗୀତା ଫୋଗାଟ କଲେ ବିବାହ, ଭଉଣୀ ବବିତା ଦେଲେ ଅଭିନନ୍ଦନ । ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ…

ମହାବୀର ଫୋଗାଟଙ୍କ ତୃତୀୟ ଝିଅ ସଂଗୀତା ଫୋଗାଟ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ରେସଲର ବଜରଙ୍ଗ ପୁନିଆଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଦୁଇଜଣ ଆଠ ଫେରା ନେଇ ପରସ୍ପରକୁ ଜୀବନ ସାଥୀ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ବବିତା ଫୋଗାଟ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସଂଗୀତା ଫୋଗାଟଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହ ଫେସବୁକ ରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ଭଉଣୀକୁ ବିବାହର ଶୁଭକାମନା ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ବବିତା ଫୋଗାଟ ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋ ଫେସବୁକରେ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ସାନ ଭଉଣୀ, ତୁମକୁ ଅଭିନନ୍ଦନ, ନୂତନ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମୋର ଶୁଭେଚ୍ଛା ।

କରୋନା କାରଣରୁ, ଏହି ବିବାହ ସଂଗୀତଙ୍କ ପୈତୃକ ଗାଁ ବାଲାଲିରେ ନିରାଡ଼ମ୍ବର ଭାବେ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ କରାଯାଇଥିଲା। ବଜରଙ୍ଗ ସୋନିପତରୁ ବାଲାଲିକୁ ମାତ୍ର ୩୧ ବରାଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ବିବାହରେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକଙ୍କୁ ସାମିଲ କରାଯାଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବ୍ୟାଣ୍ଡବାଜାକୁ ମଧ୍ୟ ବିବାହରେ ସାମିଲ କରାଯାଇ ନଥିଲା । ଏଥି ସହିତ ସାତ ବଦଳରେ ବିବାହରେ ଆଠ ଫେରେ ନିଆଯାଇଥିଲା । ଅଷ୍ଟମ ଫେରା ବେଟି ବାଚାଓ ବେଟି ପଢ଼ାଓ ଅଧୀନରେ ନିଆଯାଇଥିଲା ।

ମହାବୀର ଫୋଗାଟଙ୍କର ଚାରି ଝିଅ ଏବଂ ଚାରିଜଣ ରେସଲର ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଝିଅମାନଙ୍କର ନାମ ହେଉଛି ଗୀତା, ବବିତା, ବିନେଶ (ମହାବୀର ଫୋଗାଟଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ଝିଅ) ଏବଂ ସଂଗୀତା। ସଂଗୀତା ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାନ। ତାଙ୍କର ଚାରିଜଣ ଜ୍ୱାଇଁ ମଧ୍ୟ ରେସଲର ଅଟନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ସେ ରେସଲର ଜ୍ୱାଇଁ କାହିଁକି ବାଛିଲେ, ସେତେବେଳେ ମହାବୀର ଫୋଗାଟ କହିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାରି ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ପଦକ ଆଶା ରହିବ ।

ବାହାଘରରେ ପିନ୍ଧିଲେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସୁଟ

ବିବାହରେ ବଜରଙ୍ଗ ପୁନିଆ ଏକ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ନୀଳ ରଙ୍ଗ ତାଙ୍କର ବହୁତ ପସନ୍ଦ। ତେଣୁ ସେ ବିବାହ ଦିନ ସମାନ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ। ସଙ୍ଗୀତା ଏକ ଲାଲ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ।

ଏହି ବିବାହ ବିନା ଯୌତୁକରେ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହେଲା ଏବଂ ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ଦୁଇ ପରିବାରର କେବଳ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ହିଁ ନିମନ୍ତ୍ରିତ କରାଯାଇଥିଲା । ବଜରଙ୍ଗ ପୁନିଆ ଏବଂ ବବିତା ଫୋଗାଟ ଦୁହେଁ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ସ୍ତରର ରେସଲର୍ ଅଟନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *