ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି ମାଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ! କରିଛନ୍ତି ପ୍ରେମ ଭରା ପୋଷ୍ଟ…

ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ କମ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି। ଯଦି ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଫିଡ ଗୁଡିକୁ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ସେଥିରେ ତାଙ୍କର ରେଡ କାର୍ପେଟ ମୁହୂର୍ତ୍ତରୁ ନେଇ ପାରିବାରିକ ଫଟୋ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଦୃଷ୍ଟିଗୋଚର ହୋଇଥାଏ । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କର ୯ ମିଲିୟନ (୯୦ ଲକ୍ଷ) ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି । ନିକଟ ଅତୀତରେ ନିଜ ଏକମାତ୍ର ଅଲିଅଳୀ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନଅ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହାର କିଛି ଫଟୋ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରେମକୁ ନବମ ଜନ୍ମଦିନର ଅନେକ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଏବଂ ଅଭିନନ୍ଦନ । ଆରାଧ୍ୟା ତୁମେ ମୋର ଏଞ୍ଜେଲ ଅଟେ, ମୁଁ ତୁମକୁ ବିନା ସର୍ତ୍ତରେ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ। ଭଗବାନଙ୍କ କୃପା ତୁମ ଉପରେ ସଦାସର୍ବଦା ରହୁ । ଭଗବାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି, ମୋ ଜୀବନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଶ୍ୱାସ ମୁଁ କେବଳ ତୁମ ପାଇଁ ହିଁ ନେଉଛି । ପ୍ରେମ, ପ୍ରେମ, ତୁମକୁ ବହୁତ ସାରା ପ୍ରେମ ।” ଏହା ସହିତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଅନେକ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ।

ଫଟୋରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହିତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ପୋଜ୍ ଦେଉଥିବା ନଜରରେ ଆସିଛନ୍ତି । ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ ସମୟରେ ଆରାଧ୍ୟା ଏକ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପରିଧାନ କରିଥିଲେ, ଯାହା ସହିତ ଏକ ମୋତି ହେୟାରବ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଧରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏକ କଳା କୁର୍ତ୍ତାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ଅମିତାଭ ନାତୁଣୀ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କୁ ଏକ ଖାସ୍ ଅନ୍ଦାଜାରେ ଜନ୍ମଦିନ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଜେଜେବାପା ଅମିତାଭ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ନଅଟି ଫଟୋର ଏକ କୋଲାଜ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ । ସେହି କୋଲାଜରେ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବର୍ଷର ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଫଟୋ ରଖିଥିଲେ ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିବା ସହିତ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, “ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଆରାଧ୍ୟା, ମୋର ସମସ୍ତ ପ୍ରେମ ତୁମର ।” ଏହା ସହିତ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଲାଲ ହୃଦୟ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫଟୋରେ ନମ୍ବର ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି କି ଆରାଧ୍ୟା ଯେତେବେଳେ ଏକ ବର୍ଷ ବୟସର ଥିଲେ ସେ କିପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲେ ସେ କିପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, ଏହିପରି ହିଁ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବର୍ଷର ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ୯ଟି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*