ବିବାହର ପ୍ରଥମ ରାତିରୁ ହିଁ କରିସ୍ମାଙ୍କ ସହ ଚୁକ୍ତି କରିଦେଇଥିଲେ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟ, ତା’ପରେ କରିଥିଲେ ଖରାପ କାମ !

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ଏପରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ ନ କରୁଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଏବଂ ମନରେ ରହି ଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଭିନୟର ଏପରି ଯାଦୁ ବିସ୍ତାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେହି ଯାଦୁ ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ହୋଇରହିଛି । ସେହିପରି ହିଁ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ଦମଦାର ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁର ଅଟନ୍ତି । କପୁର ପରିବାର ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା ମାତ୍ର ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହିଁ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ।

କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ଆସିଥିଲା ​​। ତାଙ୍କର ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ପ୍ରେମ୍ କଏଦୀ ଅଟେ । କରିସ୍ମାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । କରିସ୍ମା କପୁର ନିଜ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଯୋଗୁଁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । କରିସ୍ମାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଅସ୍ଥିର ହୋଇ ରହିଛି ।

ବଲିଉଡର ଦମଦାର୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁର ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯାହା ହୋଇଥିଲା, ସେ ସେହି କଥା କେବେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଭାବି ନଥିବେ । କରିସ୍ମାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହେଉଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଶେଷରେ ୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ସଞ୍ଜୟ କପୁର ଏବଂ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।

ଛାଡପତ୍ର ପରେ କରିସ୍ମା କପୁର ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଥିଲେ । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ ପିଟୁଥିଲେ ଏବଂ କରିସ୍ମା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଘରୋଇ ହିଂସା ଭଳି ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଥିଲେ । କରିସ୍ମା ଖୋଲାସା କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ସଞ୍ଜୟ ତାଙ୍କ ମାଁଙ୍କୁ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବାକୁ କହିଥିଲେ ।

ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କର କୋର୍ଟ କୋଚେରୀ ମାମଲା ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିଲା । ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହି ମାମଲା ସହ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଏକ ଆବେଦନ ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରି କରିସ୍ମା କପୁର କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ସମୟରେ ସଞ୍ଜୟ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିବାକୁ କହିଥିଲେ । ତେବେ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ସେହି ପୋଷାକ ଫିଟ୍ ହେଉନଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କ୍ରୋଧିତ ସଞ୍ଜୟ ତାଙ୍କ ମାଁଙ୍କୁ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ଏହାସହ କରିସ୍ମା ଆଉ ଏକ ଖୁଲାସା କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ଆମେ ଆମ ହନିମୁନରେ ଥିବା ସମୟରେ ସଞ୍ଜୟ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମୋର ବାଜି ଲଗାଇଥିଲେ । ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ରାତି ବିତାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇନଥିଲି, ସେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସହ ଛାଡପତ୍ର ହେବା ପରେ କରିସ୍ମା କପୁର ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଏକୁଟିଆ ରହୁଛନ୍ତି । କରିସ୍ମାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଝିଅ ୧୫ ବର୍ଷର ଅଟେ, ଯାହାର ନାମ ସମାୟରା କପୁର ଅଟେ । ଏଥିସହିତ ତାଙ୍କର ୧୧ ବର୍ଷର ପୁଅ ଅଛି, ଯାହାର ନାମ କିଆନ୍ ରାଜ୍ କପୁର ଅଟେ ।

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ବଲିଉଡର ଏଭରଗ୍ରୀନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁର ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଜି ସେ ବଲିଉଡରେ ସକ୍ରିୟ ନାହାଁନ୍ତି, ତଥାପି ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ଦିଲ୍ ତ ପାଗଲ୍ ହେ, ରିସ୍ତେ, ବିୱି ନମ୍ବର ୱାନ୍, ଜୁଡ଼ୱା, ହିରୋ ନମ୍ବର ୱାନ୍ ଏବଂ ରାଜା ବାବୁ ଭଳି ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

କରିସ୍ମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟର ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏହିବର୍ଷ ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ । ସେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦ରେ ଆସିଥିବା ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ମେଣ୍ଟାଲହୁଡ଼ରେ କାମ କରିଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*