PUBG ଗେମ୍ ଖେଳୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିଖବର ! ନୂତନ ଅବତାରରେ ଫେରୁଛି ଏହି ଗେମିଂ ଆପ୍ ।

PUBG ଖେଳ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଖୁସିଖବର ରହିଛି । PUBG ଖେଳର ନିର୍ମାତା ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ , PUBG ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଡିଆ ନାମକ ଖେଳର ଏକ ନୂତନ ସଂସ୍କରଣ ଉପରେ କାମ ଚାଲୁଅଛି । PUBG କର୍ପୋରେଶନର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, PUBG ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଡିଆ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଭାରତୀୟ ବଜାର ପାଇଁ ତିଆରି କରାଯାଉଛି । ତଥ୍ୟ ଗୋପନୀୟତା ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ଏଥିରେ ପ୍ରାଥମିକତା ରହିବ । PUBG ମୋବାଇଲର ମୂଳ କମ୍ପାନୀ କ୍ରାଫ୍ଟନ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ ଗେମ୍, ଏସ୍କଟର୍ସ ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଆଇଟି ଶିଳ୍ପକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଭାରତରେ ୧୦୦ ମିଲିଅନ ଡଲାରର ବିନିଯୋଗ କରିବ । PUBG କର୍ପୋରେଶନର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, PUBG ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ମୁଳତଃ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ।

ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟମାଇଜ ହେବ ନୂତନ ଆପ୍:-

ଏକ ସରକାରୀ ବିବୃତ୍ତିରେ ବିକାଶକାରୀ ମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଖେଳର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ୱରୂପକୁ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟମାଇଜ କରାଯିବ, ଯେପରିକି ଖେଳକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭର୍ଚୁଆଲ ସିମୁଲେସନ ଟ୍ରେନିଂ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ସେଟ୍ କରାଯାଉଛି । ନୂତନ ଚରିତ୍ର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଏବଂ ଖେଳର ଭର୍ଚୁଆଲ ପ୍ରକୃତିକୁ ପ୍ରତିବିମ୍ବିତ କରିବାପାଇଁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ତାପ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ । ଏଥିରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ଏହା ଯେ, ଏଥିରେ ଏଭଳି ସମସ୍ତ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି , ଯାହା ଯୁବ ଖେଳାଳୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁସ୍ଥ ଖେଳ ଅଭ୍ୟାସକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାପାଇଁ ଖେଳର ସମୟ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକତା ଲଗାଇଥାଏ ।

ବ୍ୟବହାରକାରୀ ମାନଙ୍କର ତଥ୍ୟ ଷ୍ଟୋରେଜକୁ ନେଇ ବିଶେଷ ପ୍ରସ୍ତୁତି:-

PUBG କର୍ପୋରେସନର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଭାରତୀୟ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ମାନଙ୍କର ତଥ୍ୟ ଷ୍ଟୋରେଜକୁ ନିୟମିତ ଭାବରେ ଅଡିଟ କରାଯିବ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରାଯିବ । PUBG ଇସ୍ପୋର୍ଟସକୁ ଭାରତରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ଏବଂ ଏଥିରେ ବଡ଼ ପୁରସ୍କାର ସହିତ ବିଶେଷ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଆୟୋଜିତ କରାଯିବ । କମ୍ପାନୀର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ୟବସାୟ କର୍ପୋରେଶନ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ସହାୟକ କମ୍ପାନୀରେ ପବଜି କର୍ପୋରେଶନ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ କର୍ମଚାରୀ ମାନଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତ କରିବ ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ନୁହେଁ ଯେ PUBG କର୍ପୋରେଶନ କିମ୍ବା ସହାୟକ କମ୍ପାନୀ ନିକଟରେ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁମୋଦନ ଅଛି କି ନାହିଁ।ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରୁ ଚୀନ୍ ଆପ୍ ସହିତ ଭାରତ ସରକାର PUBG ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଚୀନର ୧୧୮ଟି ମୋବାଇଲ ଆପ୍ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବା ପରେ କିଛି ନକଲି ଆପ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେଗୁଡିକ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଯାଇଥିଲା । PUBG ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଭାରତକୁ କେବେ ଆସିବ, ତାହାର ସୂଚନା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନାହିଁ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*